Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

Svarbu. Prieš įsigydami paslaugą, būtinai susitikite su būrelio grupės vadove aptarti ugdymo programą. Jūsų lauksime iki kiekvieno užsiėmimo pradžios. :)

Vaikai pradedantys dainuoti KIVI dažniausiai čia pasilieka iki pats mokyklos baigimo. Mūsų dainavimo studija susideda iš penkių grupių:

KIVI ir KIVI JUNIOR – mūsų vyriausieji studijos dainininkai – pasitikintys savimi, nebijantys scenos, susidraugavę ne tik su muzika, bet ir vieni su kitais. Vaikai jau pakankamai drąsiai improvizuoja, kūrybiškai interpretuoja ir atlieka kūrinius. Jie dažnai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Vaikai tampa laisvesni, bendrauja su įdomiais žmonėmis, susiranda naujų draugų, patiria daugybę nepakartojamų įspūdžių, kurie visam laikui įžiebia juose judėjimo pirmyn, tobulėjimo, aktyvumo ugnelę.

MAŽIEJI KIVIUKAI, KIVI KIDS ir KIVIUKAI patys mažiausi dainininkai, tik pradedantys mokytis dainavimo, artistiškumo, scenos baimės nugalėjimo meno. Čia atsiskleidžia ir ugdomas kiekvieno vaiko individualumas, kūrybiškumas, išmokstama bendrauti grupėje, pasitikėti savimi. Užsiėmimų metu ugdomi vaikų muzikiniai gebėjimai, klausa, gebėjimas įsiminti muziką ir ją atkartoti, kurti ir improvizuoti. Vaikai turi į ką lygiuotis – juk dauguma grupių „Kiviukai“ ir „Kivi junior“ dainininkų savo karjerą pradeda būtent čia.

Studijoje vadovai dirba tik su tam tikro amžiaus vaikais. Jiems augant, keičiasi ir vadovai. Vadovė Lina Poškytė darbuojasi su pačiais mažiausiais dainininkais, Vaiva Kriščiokaitytė – su kiek vyresniais, o Danguolė Aukselienė – su pačiais vyriausiais.

 

„Už tai, kokiais žmonėmis tapome, esame dėkingi KIVI studijai“ – žodžiai, kuriuos kartoja kasmet išeinantys vaikai.
 • Vadovai
  Danguolė Aukselienė

  neformaliojo švietimo mokytoja, muzikinio ugdymo ekspertė, chorinio dirigavimo specialistė su vaikais dirbanti jau 28 metus. 1977 m. baigė Panevėžio pedagoginį muzikos technikumą, 1982 m. – Chorinio dirigavimą Valstybinėje Vilniaus konservatorijoje.

  Vadovė mano, kad didžiausia laimė bei sėkmė darbe yra ne laimėti prizai, kurių jos kolektyvas turi ne vieną, bet vaikų pasitikėjimas. Ji siekia, kad kiekvienas vaikas įsijungtų į bendrą kūrybinį procesą, pats būtų aktyvus koncertinių numerių autorius ir improvizatorius.

  Mob. pasiteirauti: 8 688 57 689

 • Vadovai
  Vaiva Kriščiokaitytė

  vokalinių ansamblių „Mažųjų kiviukų“ ir ,,Kiviukų'' vadovė. Vaiva baigė Vilniaus kolegijos menų fakulteto džiazinio dainavimo specialybę, įgijo Lietuvos edukologijos universiteto muzikos mokytojos bakalaurą, turi labai įvairų ir gausų sceninio dainavimo bagažą.

  Nors centre pradėjo dirbti tik nuo 2012 m., su „Mažaisiais kiviukais“ ir „Jazz it up“ kolektyvais dalyvavo daugelyje koncertų ir net keliuose konkursuose. Mergina lengvai randa kontaktą su vaikais, todėl užsiėmimų metu vyrauja pakili, draugiška ir supratinga atmosfera.

 • Vadovai
  Lina Rumšienė

  Bendrosios muzikos didaktikos absolventė, choro dirigavimo magistrantė (LMTA). Lina nuo mažų dienų turėjo svajonę mokyti: „Man visada patiko mokyklos atmosfera, mokytojo profesijos ypatumai, tuomet matoma jų kasdienybė bei galimybė būti autoritetu ir pagalbininku kažkam jaunesniam. Iš pradžių nežinojau, kokį dalyką norėčiau mokyti, bet pradėjus lankyti meno mokyklą ir įkvėpta nuostabių mokytojų, supratau, kad tai – muzika.“ Mergina džiaugiasi, kai gali padėti, kai turi galimybę išklausyti ir padrąsinti kitus... noriai moko bei toliau mokosi pati, kad tai, kuo dalinasi su savo mokiniams, visada būtų įdomu ir vertinga!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

KIVI studijoje ugdome

 • Laisvę ir pasitikėjimą savimi.
 • Vienas kito supratimą.
 • Bendradarbiavimą.
 • Atsakomybę už save ir draugus.
 • Kelionėse, o mes keliaujame daug, ugdome savarankiškumo įgūdžius.
 • Meilę savo kraštui – be populiariosios ir džiazo muzikos, dainuojame ir liaudies dainas. Laikomės nuostatos, kad nuo kiekvieno žmogaus kultūros, sprendžiama apie tos šalies kultūrą, todėl visada elgiamės pavyzdingai ir atrodome gerai.
 • Improvizaciją – ne tik dainavime, bet ir gyvenime.
 • Priimti kritiką.

Ką veikiame užsiėmime?

Vokaliniai pratimai

Vystomas balsas

Plečiamas balso diapazonas

Antro ir trečio balso panaudojimas

Ritminiai pratimai

Judesiai scenoje

Mokomės, kaip reikia dainuoti, kad kiti klausytų

Solfedžio

Kūrinio atlikimas

Improvizacija

A cappella

Įvairaus žanro dainos: pop, džiazas, liaudies, pasaulietinė

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Loreta Zinkevičienė

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“ – muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikai dainuoja, šoka bei į kamputį veja scenos baimę! Kiekvienas ugdytinis papasakoja, ką nori dainuoti ir šokti. Pagal tai mažieji buriasi į grupeles ir kuria smagiausius pasirodymus!

P A T K P Š S
Deividas Jakavičius

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Naujas, interaktyvus ir įtraukiantis muzikos kompozicijos, aranžavimo, įrašinėjimo ir improvizacijos užsiėmimas, naudojantis šiuolaikines technologijas, tradicinius muzikos instrumentus ir balsą, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

P A T K P Š S
X