Atgal

Vokalinė studija KIVI

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

Svarbu. Prieš įsigydami paslaugą, būtinai susitikite su būrelio grupės vadove aptarti ugdymo programą. Jūsų lauksime iki kiekvieno užsiėmimo pradžios.

Vaikai pradedantys dainuoti KIVI dažniausiai čia pasilieka iki pats mokyklos baigimo. Mūsų dainavimo studija susideda iš penkių grupių:

KIVI ir KIVI JUNIOR – mūsų vyriausieji studijos dainininkai – pasitikintys savimi, nebijantys scenos, susidraugavę ne tik su muzika, bet ir vieni su kitais. Vaikai jau pakankamai drąsiai improvizuoja, kūrybiškai interpretuoja ir atlieka kūrinius. Jie dažnai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Vaikai tampa laisvesni, bendrauja su įdomiais žmonėmis, susiranda naujų draugų, patiria daugybę nepakartojamų įspūdžių, kurie visam laikui įžiebia juose judėjimo pirmyn, tobulėjimo, aktyvumo ugnelę.

MAŽIEJI KIVIUKAI, KIVI KIDS ir KIVIUKAI patys mažiausi dainininkai, tik pradedantys mokytis dainavimo, artistiškumo, scenos baimės nugalėjimo meno. Čia atsiskleidžia ir ugdomas kiekvieno vaiko individualumas, kūrybiškumas, išmokstama bendrauti grupėje, pasitikėti savimi. Užsiėmimų metu ugdomi vaikų muzikiniai gebėjimai, klausa, gebėjimas įsiminti muziką ir ją atkartoti, kurti ir improvizuoti. Vaikai turi į ką lygiuotis – juk dauguma grupių „Kiviukai“ ir „Kivi junior“ dainininkų savo karjerą pradeda būtent čia.

Studijoje vadovai dirba tik su tam tikro amžiaus vaikais. Jiems augant, keičiasi ir vadovai. Vadovė Lina Poškytė darbuojasi su pačiais mažiausiais dainininkais, Vaiva Kriščiokaitytė – su kiek vyresniais, o Danguolė Aukselienė – su pačiais vyriausiais.

 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

Vokalinė grupė "Kivi" I gr. / 13–16 metų / Pr, Tr, Kt

Kodas: 05-001

Laikas: 16:30

Vadovai: Danguolė Aukselienė

Vokalinė grupė "Kivi" II gr. / 13–16 metų / An, Tr, Kt

Kodas: 05-002

Laikas: 16:30,18:00

Vadovai: Danguolė Aukselienė

Kivi Kids / 11-12 m. / An, Kt

Kodas: 05-044

Laikas: 15:40

Vadovai: Vaiva Kriščiokaitytė

Kiviukai / 10–11 metų / An, Kt

Kodas: 05-045

Laikas: 17:20

Vadovai: Vaiva Kriščiokaitytė

Mažieji kiviukai I gr. / 6-8 metų / Pr, Tr

Kodas: 05-047

Laikas: 17:15

Vadovai: Lina Rumšienė

Mažieji kiviukai II gr. / 9–10 metų / Pr, Tr

Kodas: 05-048

Laikas: 18:35

Vadovai: Lina Rumšienė

KIVI parengiamoji grupė / 5-6m. / Pr, Tr

Kodas: 05-049

Laikas: 18:30

Vadovai: Lorijana Laurinskaitė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Vokalinė grupė "Kivi" I gr.

Kodas:

05-001

Amžiaus grupė:

13–16 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 320 kab.

Trečiadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 320 kab.

Ketvirtadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 320 kab.

Būreliui vadovauja:

Danguolė Aukselienė

Kaina:

75.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovai

 • Danguolė Aukselienė

  Danguolė Aukselienė – tarptautinių konkursų žiūri komisijos narė, vaikų ir jaunimo choro KIVI meno vadovė, aranžuotoja, renginių organizatorė, ekspertė.

  Danguolė yra Lietuvos muzikų sąjungos bei Lietuvos chorų sąjungos narė. Didžiosios dainų šventės vokalinių ansamblių žanro meno vadovė bei organizatorė.  Jos vadovaujamas choras KIVI yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas bei pasaulio chorų olimpiados nugalėtojas. Kolektyvo apdovanojimuose – Lietuvos respublikos prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės padėkos už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

  Vadovė mano, kad didžiausia laimė bei sėkmė, ne tik laimėti tarptautiniai apdovanojimai, bet vaikų pasitikėjimas. Vadovės siekiamybė, kad kiekvienas vaikas įsijungtų į bendrą kūrybinį procesą, būtų aktyvus bei pasitikintis savimi.

  Tel. nr. pasiteirauti: 8 688 57 689.

 • Vaiva Kriščiokaitytė

  Mokytoja metodininkė, edukacinių technologijų magistrė, vokalinių ansamblių „Mažųjų kiviukų“ ir „Kiviukų“ vadovė. 

  Vaiva yra trijų autorinių miuziklų iniciatorė ir kompozitorė, daugelio muzikinių projektų atlikėja. Su ugdytiniais sėkmingai dalyvauja nacionaliniuose bei tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje bei laimi aukštas prizines vietas.

  Mergina lengvai randa kontaktą su vaikais, todėl užsiėmimų metu vyrauja pakili, draugiška ir supratinga atmosfera.

 • Lina Rumšienė

  Bendrosios muzikos didaktikos absolventė, choro dirigavimo magistrantė (LMTA). Lina nuo mažų dienų turėjo svajonę mokyti: „Man visada patiko mokyklos atmosfera, mokytojo profesijos ypatumai, tuomet matoma jų kasdienybė bei galimybė būti autoritetu ir pagalbininku kažkam jaunesniam. Iš pradžių nežinojau, kokį dalyką norėčiau mokyti, bet pradėjus lankyti meno mokyklą ir įkvėpta nuostabių mokytojų, supratau, kad tai – muzika.“ Mergina džiaugiasi, kai gali padėti, kai turi galimybę išklausyti ir padrąsinti kitus. Noriai moko bei toliau mokosi pati, kad tai, kuo dalinasi su savo mokiniais, visada būtų įdomu ir vertinga!

 • Danielė Aleksaitė

  Muzikos pedagogė, mėgstanti gyvenimo teikiamus iššūkius paversti kūrybiniais vaisiais. Nuo vaikystės Danielę lydėjusi muzika įgavo gilesnę prasmę tada, kai ji pradėjo dalintis savo žiniomis su kitais – mokyti vaikus. „Pagrindinis muzikos instrumentas, pasiekiamas visiems, yra balsas – įsitikinusi Danielė. Kuriant žaismingą santykį su vaikais ir pažįstant, tobulinant jų prigimtinius instrumentus, įžengiame į gražų kūrybinį procesą, kuriame auga laisvas ir meniškas žmogus“.

KIVI studijoje ugdome

 • Laisvę ir pasitikėjimą savimi.
 • Vienas kito supratimą.
 • Bendradarbiavimą.
 • Atsakomybę už save ir draugus.
 • Kelionėse, o mes keliaujame daug, ugdome savarankiškumo įgūdžius.
 • Meilę savo kraštui – be populiariosios ir džiazo muzikos, dainuojame ir liaudies dainas. Laikomės nuostatos, kad nuo kiekvieno žmogaus kultūros, sprendžiama apie tos šalies kultūrą, todėl visada elgiamės pavyzdingai ir atrodome gerai.
 • Improvizaciją – ne tik dainavime, bet ir gyvenime.
 • Priimti kritiką.

Ką veikiame užsiėmime?

 • Vokaliniai pratimai
 • Vystomas balsas
 • Plečiamas balso diapazonas
 • Antro ir trečio balso panaudojimas
 • Ritminiai pratimai
 • Judesiai scenoje
 • Mokomės, kaip reikia dainuoti, kad kiti klausytų
 • Solfedžio
 • Kūrinio atlikimas
 • Improvizacija
 • A cappella
 • Įvairaus žanro dainos: pop, džiazas, liaudies, pasaulietinė

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė