Saugi vaikystė

Pasaulyje vykstantys spartūs pokyčiai, su kuriais susiduria jaunoji karta, nepraeina be pėdsako. Specialistų teigimu, dėl kasdien patiriamo netikrumo ir nesaugumo jausmo  didelė dalis moksleivių nebesusitvarko su emocijomis ir nerimu, nepasitiki supančia aplinka ir savo jėgomis. Auga abejingų, priklausomybių turinčių vaikų skaičius.

Siekdami atkreipti tėvų ir pedagogų dėmesį į grėsmes ir pavojus, su kuriais susiduria jauni žmonės, inicijuojame vaikų gerovės didinimui skirtą projektą „Saugi vaikystė“.

Tikslas: atkreipti tėvų ir pedagogų dėmesį į pavojus, su kuriais susiduria jauni žmonės savo kasdienybėje bei rasti veiksmingas prevencines priemones šioms grėsmėms mažinti.

Susitikimų dažnumas ir forma: 1 kartą per mėnesį rengiami nuotoliniai mokymai bei diskusijos nuotolinėse platformose.

Dalyvavimas nemokamas, įrašo nuoroda prieinama „Hobiverse“ aplinkoje.
Pažymos ar pažymėjimai pedagogams  – nėra išduodami.

Susitikimų temos susijusios su opiausiomis vaikų ir jaunimo saugumo  problemomis: nuo augančių fizinių ir psichologinių priklausomybių, valgymo ir elgesio sutrikimų, didėjančio nerimo iki prastėjančių komunikacinių, dėmesio sutelkimo, emocijų valdymo įgūdžių. Jų (at)pažinimas, prevenciją, ar įveikimas.


Nedrąsūs, nerimastingi ir liūdni vaikai tarp mūsų​​​​​, 2024-03-22


 

Seminaras „Nedrąsūs, nerimastingi ir liūdni vaikai tarp mūsų​​​​​“ (2024-03-22), lektorė Vilija Malinauskaitė, edukologė, geštalto psichoterapijos praktikė.

Trečiasis mokymų ciklo „Saugi vaikystė“ renginys.

Kviečiame sužinoti daugiau ir užsiregistruoti.


Būsima tiesioginė transliacija /  2024-03-22, 18 val.


 


Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas (ADHD), 2024-02-20


 

Seminaras  Kaip padėti vaikui, turinčiam aktyvumo ir dėmesio sutrikimą“ (2024-02-20), lektorė Dalia Mickevičiūtė, vaikų ir paauglių psichoterapeutė, psichiatrė.

Antrasis mokymų ciklo „Saugi vaikystė“ renginys.

Seminaro vaizdo įrašas


Priklausomybės, 2024-01-16


 

Seminaras Įvairių priklausomybių psichologinis supratimas, pagalbos galimybės (2024-01-16), lektorė Kamilė Borkovskienė, vaikų ir paauglių psichologė, psichoterapeutė.
Pirmas mokymų ciklo „Saugi vaikystė“ renginys.

Seminaro vaizdo įrašas


Iniciatyvos partneris:


 

X
Prenumerata