Šokiai

Martynas Kavaliauskas

Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblis

Šokis, visų pirma, tai gera nuotaika ir šypsenos. Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblyje šoksite visų Lietuvos regionų folklorinius ir mūsų žymių choreografų, tokių kaip Juozas Lingys, Marija Baronaitė ir kiti, sceninius šokius. Čia visuomet bus gera nuotaika, o po repeticijų popiečio arba vakaro lauks pokalbiai prie arbatos.

P A T K P Š S
Gintarė Kudarauskaitė, Ligita Didžiulienė, Alma Kernytė, Monika Lučiūnienė

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X