Žymos plaukimas rezultatai:

Būreliai vaikams ir jaunimui
 • Mokymas plaukti ypatingų poreikių vaikams

  Tai plaukimo užsiėmimai vaikams, turintiems ypatingų poreikių bei specialistų rekomendaciją lankyti baseiną ar vandens terapijos užsiėmimus.

 • Plaukimo kursai baseine (vasario 19–23 d.)

  Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

 • Vandensvydis

  Vandensvydis – tai lyg rankinis vandenyje. Šiame užsiėmime išmoksite laisvai išsilaikyti ant vandens, pažinsite tiek vandensvydžio teoriją – kaip kuo geriau žaisti, tiek praktiką – patys smūgiuodami apvalųjį kamuolį. Be to, raumenukus mankštinsite ne tik vandenyje – apšilinėsite sporto salėje, darydami gimnastikos ir tempimo pratimus.

 • Mokymas plaukti

  Mokymasis plaukti Mažajame baseine – vieta, kurioje vaikučiai mokosi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

 • Meninis plaukimas

  Meninis plaukimas – viena kūrybiškiausių sporto šakų, kurioje derinami plaukimo, gimnastikos, akrobatikos ir šokio elementai. Šių treniruočių metu sustiprinsite visą organizmą, suformuosite dailias kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti tiek vandenyje, tiek sausumoje, pagerinsite bendrą estetikos supratimą.

 • Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

  Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

 • Plaukimas su pelekais

  Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

 • Plaukimo tobulinimas Didžiajame baseine

  Plaukimo tobulinimas Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

Veiklos suaugusiesiems ir šeimai
 • Vienkartiniai apsilankymai baseine

  Mūsų centre galite lankyti vieną iš nedaugelio sportinio tipo baseinų Vilniuje. Renovuotas sveikatingumo skyriaus baseinas yra 25 m ilgio, 1,8–4,2 m gylio, turi 4 plaukimo takus. Vandens temperatūra siekia 28–29 °C, patalpos temperatūra 25–26 °C.

 • Individualūs užsiėmimai baseine su treneriu

  Individualūs užsiėmimai baseine su treneriu – puikus variantas norintiems išmokti plaukti arba lavinti jau turimus plaukimo įgūdžius. Asmeninis trenerio dėmesys užtikrins maksimalius plaukimo rezultatus.

 • Suaugusiųjų mokymas plaukti

  Suaugusiųjų mokymasis plaukti – vieta, kurioje mokysitės plaukti, susipažinsite su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis bei išmoksite įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose, su vandeniu susijusiose situacijose.

 • Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas

  Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: mokotės plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžiate rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

Būsimi renginiai
 • Varlistų žaidynės (2024-03-28)

  „Varlistų žaidynes“. Dalyvauti gali visi – mažieji, jaunieji ir didieji „Hobiverse“ varlistai, kurie geba taisyklingai krūtine nuplaukti 50 m. Amžius – nesvarbu.

Informaciniai puslapiai
 • Nordplus Horizontal projektas „Aquatic life“

  Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, bendradarbiaudamas su Suomijos „Arcada“universitetu, Norvegijos ,,Nord university”, Latvijos plaukimo federacija beiLietuvos plaukimo federacija, 2017–2019 m. įgyvendino tarptautinį NordplusHorizontal projektą „Aquatic life“.Projektas sustiprino Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą vandenskompetencijų ugdymo srityje. Plaukimo mokytojai, gelbėtojai, sportininkai irtyrėjai iš Lietuvos, Latvijos, Suomijos bei Norvegijos dalinosi patirtimiplaukimo švietimo srityje, kūrė mokymo plaukti programas, galinčias užkirstikelią nelaimingiems atsitikimams vandenyje.Siekiant pagerinti vaikų mokymą plaukti, saugumą vandenyje ir prie vandenstelkinių, buvo sukurtas patarimų rinkinys apie gebėjimus vandenyje. Rinkinysskirtas plaukimo mokytojams, treneriams ir kitiems pedagogams, dirbantiems suvaikais ir jaunimu. Jame yra pateiktos pagrindinės saugaus elgesio vandenyje taisyklės, plaukimoįgūdžių tobulinimo būdai, psichologiniai aspektai ir net plaukimo mokytojųdarbo ypatumai. Rinkinio tikslas – suteikti pagrindines žinias, praktiniuspatarimus apie veiklą, padedančią vaikams ir jaunimui mokytis plaukti,veiksmingai ugdyti savo gebėjimus vandenyje. Rinkinį laisvai galite atsiųsti Lietuvių, Latvių ir Anglų kalbomis: LT LV EN

 • Naktinis KALĖDINIS plaukimas

  Plaukioti tamsiame, šventiškai apšviestame baseine išties įspūdinga.Jei savo komandai Kalėdoms ar Naujiesiems ieškote ypatingų pramogų – vertaišbandyti naktinį kalėdinį plaukimą SVJC baseine.Plaukimo užsiėmimų, renginių organizatorės Žana ir Simona parengė Jums smagiųiššūkių vandenyje programą, kurioje: patirsite, kokią laisvę ir džiaugsmą teikia vanduo, įsitikinsite, kaip gerai mokate plaukti, įgysite išgyvenimo vandenyje įgūdžių, išbandysite ir išmoksite kitų kvapą iš smagumo gniaužiančių dalykų. Smagiai praleisite laiką, sustiprinsite savo komandos bendradarbiavimogebėjimus ir pasitiksite didžiąsias šventes švarūs :)Pastaba – bent minimalūs plaukimo įgūdžiai dalyviams yra būtini. Saugumopriemonės – numatytos, tačiau baseinas gilus 1,7–4,5 metro, todėl būtinamokėti laikytis ant vandens.

 • PLAUKTI NESKĘSTI (renginys nukeliamas vėlesniam laikui)

  Bičiuliai,Sostinės vaikų ir jaunimo centro komanda artimiausiu laiku Jus pakvies įVilniaus miesto tarybos bei administracijos atstovams skirtą renginį„Plaukti Neskęsti“. Jo metu kviečiame dalyvauti smagiuose SVJC trenerių parengtuose plaukimoiššūkiuose baseine arba stebėti, kaip vandenyje sekasi Jūsų kolegoms. VIETA – SVJC Didysis baseinas (Konstitucijos pr. 25, Vilnius ) Renginys „Plaukti Neskęsti“ parengtas pagal populiarią tarp sostinės mokyklųLietuvos (SVJC) ir Olandijos specialistų sukurtą edukacinę programą „PlaukimoABC“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į skęstamumo problematikąmūsų šalyje: išskirtinę vandens telkinių situaciją, skendimo rodikliųdinamiką, išgyvenimo vandenyje įgūdžių svarbą ir galimus/realiai vykdomusskendimų prevencijos veiksmus bei programas.Renginyje sužinosite ir patirsite: kaip elgtis netikėtai su drabužiais įkritus į vandenį, kaip orientuotis be plaukimo akinukų panirus po vandeniu, kaip nuplaukti ilgesnį atstumą ir ilgiau išsilaikyti vandens paviršiuje kebliose situacijose, kaip praktiškai įsivertinti savo turimus išgyvenimo vandenyje įgūdžius.Taip pat susipažinsite su kitomis, moksleivių klasėms skirtomis plaukimoprogramomis bei nauja galimybe patiems tėvams mokyti plaukti savo vaikus. Su savimi turėkite: maudymosi kostiumėlį/glaudes; rankšluostį; gumines šlepetes; prausimosi priemones; aprangą, su kuria galėtumėte plaukti: tai galėtų būti šortai, sijonas, suknelė, sportinės kelnės. Marškinėlius Jums duosime.Kita informacija: Aktyviai dalyvauti smagiose renginio rungtyse SVJC baseine galės apie 20 asmenų. Kiti – patogiai stebės. Apie savo įsitraukimą pasižymėsite registracijos anketoje. Prieš renginį patariame nepersivalgyti, nes pilnu skrandžiu sunkiau išlaikyti ant vandens. Renginio trukmė – 2 valandos.

 • Plaukimas šviečia

  Mokymų programa akredituota, akreditacijos numeris K211001644. Mokymai gali būti apmokami iš kvalifikacijai skirtų lėšų. Gebėjimas plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – gyvybiškai svarbūs įgūdžiaikiekvienam. Saugaus elgesio prie vandens telkinių įgūdžiai ne tik skatinaasmeninį saugumą, tačiau ir ragina palaikyti sveikatos gerovę plaukiant,užsiimant fizine veikla.Mokytojams, vienai svarbiausių grandžių, ugdančių ir motyvuojančių atsakingąjaunimą ir visuomenę, ypatingai svarbu gebėti plaukti ir saugiai elgtisvandenyje. Pedagogai, išmanydami svarbiausius saugaus elgesio prie vandensprincipus galės užtikrinti žmogaus saugos ir sveikatos ugdymą mokyklose beididesnį mokinių saugumą vykstant į išvykas, stovyklaujant.Kviečiame mokytojus, drauge su profesionaliais „Hobiverse“ plaukimospecialistais, kurti saugos kultūrą vandenyje ir atrasti savo galimybesPlaukimas šviečia sveikatingumo programoje.

Straipsniai
 • Kad vaikai neskęstų, juos būtina mokyti plaukti. Ką gali padaryti tėvai?

  Artėjant pasaulinei skendimų prevencijos dienai, Sostinės vaikų ir jaunimo centro plaukimo trenerė Žana Skridlienė pataria tėvams, kaip išmokyti vaikus pirmųjų plaukimo žingsnių, kurie gali išgelbėti gyvybę nelaimės atveju.

 • Kur slypi augančio skendimų masto šaknys: ekspertų nuomonė ir patarimai

  Skendimų skaičiai, lyginant su praėjusiais metais, Lietuvoje išlieka labai dideli – Europos vidurkį viršijame keletą kartų. Ekspertų teigimu, 9 iš 10 šios tragedijos atvejų buvo galima išvengti. Lietuvoje ypač trūksta žinių ir noro laikytis saugaus elgesio taisyklių.

 • Kaip išmokti plaukti ir nenuskęsti mokant?

  Ar žinote, kad tik kas penktas Lietuvos gyventojas moka plaukti? Pagal prigimtį, mes žmonės, esame sausumos gyventojai, todėl gimstame nemokėdami plaukti. Gebėjimą plaukti reikia skatinti ir ugdyti. Pirmieji mokytojai turėtų būti tėvai nes tik nuo jų priklauso, ar vaikai mokės plaukti, džiaugsis vandens malonumais, bus laisvi ir linksmi prie vandens, o svarbiausia – saugūs.

Naujienos
Įvykę renginiai
X
Prenumerata