Atgal

Baleto studija „Tip Toe“

Baleto studija „Tip Toe“

Tip Toe – tai draugiškas ir kūrybiškas šokėjų kolektyvas. Jame išmoksite visų baleto pozicijų, taisyklingos laikysenos ir plastiškų judesių. Čia patys kursite ir improvizuosite, statysite ne tik atskirus šokius, bet ir šokių spektaklius!

Dėmesio! Į pažengusių grupes priimami tik praėjusiais metais lankiusieji užsiėmimus. 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Baleto studija "Tip Toe" II gr. (paž.) / 7–9 metų / Pr, Kt

Kodas: 01-022

Laikas: 17:40,17:00

Vadovai: Natalija Kovaliova

Baleto studija "Tip Toe" III gr. / 9–11 metų / An, Pn

Kodas: 01-023

Laikas: 16:00

Vadovai: Natalija Kovaliova

Baleto studija "Tip Toe" IV gr. (prad.) / 4–7 metų / Tr, Pn

Kodas: 01-024

Laikas: 17:40

Vadovai: Natalija Kovaliova

Baleto studija "Tip Toe" I gr. / 11-19 m. / Pr, Tr

Kodas: 01-029

Laikas: 16:00

Vadovai: Natalija Kovaliova

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Baleto studija "Tip Toe" II gr. (paž.)

Kodas:

01-022

Amžiaus grupė:

7–9 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 17:40 - 19:10

Vieta: Žalioji salė

Ketvirtadienis: 17:00 - 18:10

Vieta: Žalioji salė

Būreliui vadovauja:

Natalija Kovaliova

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Vadovas

Natalija Kovaliova

Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto absolventė, baletmeisterė-choreografė, daug metų šokusi ansamblyje „Lietuva“ bei Andželikos Cholinos spektakliuose. Natalija jau daugiau kaip 20 metų šokio paslapčių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius, stato spektaklius ir šokių šou.

Ką veikiame užsiėmime?

 

  • Baleto pagrindų mokymas.
  • Kūno plastikos lavinimas.
  • Muzikinio pojučio lavinimas.
  • Koordinacijos ir taisiklingos laikysenos lavinimas.
  • Improvizacija ir atsipalaidavimas.

Sėkmės istorijos

  • Festivalis-konkursas „Alegro“ (2013 ir 2014 m.) – III vieta klasikinio šokio kategorijoje
  • Tarptautinis Festivalis-konkursas Italijoje, Pesaro mieste, „Grand festival“ – III vieta
  • Tarptautinis festivalis Taline „Advent“ – III vieta
  • Respublikinis jaunųjų talentų konkursas „Skambėk, Dzukija!“ (2013 m.) – III vieta

Tai įdomu

  • Vadovė Natalija rūpinasi, jog kolektyve būtų jauku ir gera, taip pat tuo, kad kiekvienas vaikai gautų vaidmenį statomame spektaklyje.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija