Atgal

„Beatbox“ vokalinė perkusija (renkama grupė)

„Beatbox“ vokalinė perkusija  (renkama grupė)

Pasirinkite tinkamiausią grupę

„Beatbox“ vokalinė perkusija / 7-18 m. / Tr, Kt

Kodas: 06-081

Laikas: 15:00,16:30

Vadovai: Povilas Tumilevičius

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

„Beatbox“ vokalinė perkusija

Kodas:

06-081

Amžiaus grupė:

7-18 m.

Užsiėmimo laikas:

Trečiadienis: 15:00

Ketvirtadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Mėlynoji salė

Būreliui vadovauja:

Povilas Tumilevičius

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Registruotis

„Beatbox“ vokalinės perkusijos muzikos būrelis skirtas vaikams ir paaugliams, norintiems išmokti ir praktikuoti „beatbox“ muzikos meną. Tai ne tik muzikinis užsiėmimas, bet ir puikus būdas ugdyti kūrybiškumą, skatinti ritmo jausmą ir lavinti muzikinius įgūdžius.

Užsiėmimuose kursime draugišką ir palaikančią atmosferą, kurioje kiekvienas galės tobulinti įgūdžius, dalintis talentais ir jausis saugus bei palaikomas. Ugdysime ritmikos jausmą, kūrybiškumą, atversime muzikos pasaulio duris ir padėsime vaikams bei paaugliams
išreikšti save per „beatbox“ meno formą.

Svarbu! Būrelis startuos balandžio 24 d.

Ką veiksime užsiėmimuose?

  • mokysimės „beatbox“ technikos, garsų,
  • kursime muzikines kompozicijas,
  • mokysimės improvizacijos,
  • dalinsimės idėjomis,
  • lavinsime įgūdžius per praktinius užsiėmimus.

Atvira BEATBOX pamoka su Povilu Tumilevičiumi


Tai įdomu:

„Beatbox“ būrelis išsiskiria dėl unikalios, sparčiai populiarėjančios muzikos formos – muzikos kūrimo balsu, juo atliekamos kompozicijos, garsų ir ritmų. „Beatbox“ yra tarsi muzikos instrumentas, kurį išlavinus atsiveria įvairios muzikos žanrų ir saviraiškos galimybės.

Čia vaikai ir paaugliai bus įkvėpti kurti, atlikti pasirodymus vieni prieš kitus, išmoks ritmo žaidimus ir kurti muziką naudojant tik savo balsą. 

Vadovas

Povilas Tumilevičius

Povilas nuo mažens domisi muzikos kūryba, o „beatbox“ atrado dar 2002 metais. Nuo tada šis muzikos menas jį žavi ir stebina, nes tai nuostabus būdas kurti muziką, kai pats esi lyg instrumentas. Būrelio vadovas visada siekia tobulėti ir į pagalbą pasitelkia papildomomas technologijas kuriant kūrinius.

Povilas yra daugkartinis SOLO Lietuvos Beatbox čempionas; 2020 TAG TEAM (duetų) Lietuvos Beatbox čempionas; 2018 SOLO Baltic Coast Beatbox Battle čempionas; muzikinių projektų (Quorum, Vilnius Massive, Choras Bel Canto, Beatbox Alive ir kt.), įvairių festivalių ir renginių dalyvis.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė