Atgal

Cirko menas (ukrainiečių kalba)

Cirko menas (ukrainiečių kalba)

Cirkas menas Sostinės vaikų ir jaunimo centre – tai aktyvios treniruotės, kuriose atskleidžiami  individualūs vaikų gebėjimai, stiprinamas kūnas.

Svarbu. Šis būrelis vyksta ukrainiečių / rusų kalba.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Cirko menas / 7–11 metų / Tr, Pn

Kodas: 07-017

Laikas: 16:30

Vadovai: Oksana Gurieva

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Cirko menas

Kodas:

07-017

Amžiaus grupė:

7–11 metų

Užsiėmimo laikas:

Trečiadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 301 kab.

Penktadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Raudonojį salė

Būreliui vadovauja:

Oksana Gurieva

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Šiuose užsiėmimuose vaikai kartu su profesionalia trenere mokysis:

  • Akrobatikos,
  • Žongliravimo,
  • Tikslios koordinacijos ir daug kitų cirko gudrybių,
  • Pažins komandinio darbo ypatumus,
  • Įgis daugiau pasitikėjimo savimi,
  • Lavins reakciją, fizinį lankstumą, ištvermę ir kantrybę.

Tai įdomu:

  • Vaikai, lankantys cirko meną – kryptingesni, drąsesni, ryžtingesni, laisvesni, labiau atsakingi.

Vadovas

Oksana Gurieva

Nuo vaikystės Oksanos gyvenimas buvo susijęs su cirku. Ši stebuklinga veikla atskleidė jai beribius žmogaus gebėjimus – parodė, kad viskas yra įmanoma, net jei pradžioje ir atrodo kitaip.

„Ši stebuklinga veikla padėjo man tapti stipria, pasitikinčia savimi, išsilaisvinusia ir optimistiškai žvelgiančia į gyvenimą. Man patinka dirbti su vaikais, norėčiau savo patirtimi ir atradimais pasidalinti su jais“, – pasakoja Oksana.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė