Atgal

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės – tai interaktyvus ir įtraukiantis muzikos kompozicijos, aranžavimo, įrašinėjimo ir improvizacijos užsiėmimas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

Čia naudojamos šiuolaikinės technologijos, tradiciniai muzikos instrumentai ir balsas.

Dalyviai muzikuoja pagal unikalų, „kryptinį laisvąjį kompozicijos metodą“, kurio dėka gilinasi į:

  • garso įrašinėjimo galimybes (naudojant kompiuterinę įrangą, muzikos instrumentus, savo kūną/balsą),
  • muzikos ritmo bei muzikos harmonijos pagrindus,
  • aranžuotės konceptą,
  • improvizacijos subtilybes.

Čia išmoksta klausytis ir girdėti šalia esančius, juos gerbti, su jais bendradarbiauti. Savo klaidas ima suvokti, kaip galimybes, lavina kantrybę ir nuoseklumą, ryžtą tęsti suklydus.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės / 10–99 metų / Kt

Kodas: 06-024

Laikas: 16:30

Vadovai: Deividas Jakavičius

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Kodas:

06-024

Amžiaus grupė:

10–99 metų

Užsiėmimo laikas:

Ketvirtadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 206 kab.

Būreliui vadovauja:

Deividas Jakavičius

Kaina:

50.00 Eur/mėn

Vadovas

Deividas Jakavičius

Populiariosios muzikos bakalauras, muzikos bei muzikinių reklamų kūrėjas. Deividas grojo vienoje scenoje su Andriumi Mamontovu, G&G Sindikatu, Skamp‘ais; aranžavo muziką FunClock, Jama&W, Kūjeliams; subūrė ansamblį „Dejahvu“ ir išleido lietuviškų dainų albumą. Deividas kantrus, moka nubrėžti sveikas ribas tiek kolektyve, tiek sau pačiam.

Daugiau apie Deividą – www.pamoka.davejaka.com, www.davejaka.com.

Tel. nr. pasiteirauti (tartis dėl tvarkaraščio): 8 654 88606

Ką veikiame užsiėmime?

  • Pirma pamokos dalis susideda iš ritmo pratimų, apšilimo. Sustojame ratu plojame ir dainuojame įvarius ritmo pratimus, vis pakeičiant sudėtingumą.
  • Po to, aptariame, kaip jaučiamės šiandien ir kokią nuotaiką norime perteikti būsimoje dainoje.
  • Pradedame kurti muziką, naudodami Ableton programinę įrangą, mikrofoną, el.gitarą, el.pianiną, MIDI valdiklius, bet ką, kas skleidžia garsus.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė