Atgal

Džiaugsmo laboratorija

Džiaugsmo laboratorija

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Džiaugsmo laboratorija / 7-14 m. / An, Kt

Kodas: 13-016

Laikas: 16:00,17:00

Vadovai: Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Džiaugsmo laboratorija

Kodas:

13-016

Amžiaus grupė:

7-14 m.

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:00 - 17:30

Vieta: 106 kab.

Ketvirtadienis: 17:00 - 18:30

Vieta: 106 kab.

Būreliui vadovauja:

Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Kaina:

40.00 Eur/mėn

Džiaugsmo laboratorija, tai vieta, kur bus ugdomos pasitikinčios savimi, socialiai atsakingos ir kūrybingos asmenybės. Kūrybinių žaidimų, meditacijų, diskusijų, piešimo ir kitų veiklų pagalba ugdysime socialines-emocines kompetencijas, gebėjimą atpažinti savo emocijas ir jas reikšti tinkamu būdu, ugdysime komandiškumą, stiprinsime asmenybės bruožus, gebėjimą susitarti, pasakyti „ne“ bei kūrybiškumą sprendžiant įvairias situacijas.

Svarbu! Būrelis prasidės vasario 27 d.

Ką veiksime užsiėmimuose?

  • Žaisime kūrybinius žaidimus,
  • Atliksime meno, garso, dailės terapijos metodikas,
  • Medituosime,
  • Diskutuosime, rengsime debatus,
  • Tapysime, piešime, kursime mozaikas, mandalas.

Tai įdomu:

Būrelio veiklos yra paremtos unikalia programa „Aš esu kūrėjas“, dailės terapijos metodikom, ugdomąją psichologija bei garso terapijos metodikomis.

Vadovas

Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Daiva Ingrida – socialinė pedagogė, neuroedukatrotė, kuri žinias tobulino JAV ir Izraelyje. Savo veiklose siekia ir skatina jauną žmogų atrasti, kurti, įkvėpti, įgalinti, pažinti save per potėpį, edukacijas, žaidimus ir kūrybą plačiąja prasme.

Savo švietimo kelyje būrelio vadovė vadovaujuosi humanistine filosofija ir jos vertybėmis, o kurti ir atrasti ją įkvepia Volto Disnėjaus citata – „Jei gali apie tai pasvajoti, gali tai ir įgyvendinti“.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė