Atgal

Edukaciniai stalo žaidimai

Edukaciniai stalo žaidimai

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Edukaciniai stalo žaidimai / 8–12 metų / Tr

Kodas: 08-112

Laikas: 17:40

Vadovai: Arnoldas Šarkis

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Edukaciniai stalo žaidimai

Kodas:

08-112

Amžiaus grupė:

8–12 metų

Užsiėmimo laikas:

Trečiadienis: 17:40 - 19:10

Vieta: 210 kab.

Būreliui vadovauja:

Arnoldas Šarkis

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Edukacinių stalo žaidimų būrelis – puikus būdas vaikams lavinti protinius gebėjimus bendraujant su bendraminčiais, o taip pat pailsėti nuo technologijų ir ekranų.

Būrelyje mokysimės žaisti ir suprasti lengvus bei sudėtingus stalo žaidimus, kurie lavina loginį mąstymą, kūrybiškumą ir vaizduotę. Mokysimės taktikos bei strategijos principų, tobulinsime komandinius įgūdžius ir tarpusavio bendravimą. Taip pat atliksime smagias žaidybines, logines ir kūrybines užduotėles.

Turime virš 50 stalo žaidimų, tad kiekvienas, pradedantysis ar pažengęs, atras savo mėgstamiausią būdą lavinti protinius gebėjimus. Juk žaidimai – geriausia edukacinė priemonė!

Ką veiksime užsiėmime?

  • Mokysimės taktikos bei strategijos principų,
  • Kursime savo sugalvotus žaidimus,
  • Atliksime smagias žaidybines, logines ir kūrybines užduotėles,
  • Rinksimės žaisti iš plačios žaidimų kolekcijos.

Vadovas

Arnoldas Šarkis

Edukologas, žygeivis, gamtininkas, profesionalus žvejys ir įvairių būrelių vaikams vadovas. Tarptautinės DofE jaunimo programos žygių vadovas bei žygių vertintojas. Arnoldas edukologinį darbą su vaikais dirba jau virš 15 metų. Yra sukūręs tuziną įvairių aktyvių ir stalo žaidimų.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė