Atgal

Ispanų kalba

Ispanų kalba

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Ispanų kalba I gr. / 10–16 metų / An

Kodas: 11-022

Laikas: 16:00

Vadovai: Sonia Hernandez

Ispanų kalba II gr. / 16–99 / Pr

Kodas: 11-023

Laikas: 18:00

Vadovai: Sonia Hernandez

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Ispanų kalba I gr.

Kodas:

11-022

Amžiaus grupė:

10–16 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:00 - 17:30

Vieta: 105 kab.

Būreliui vadovauja:

Sonia Hernandez

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Mokykitės ispanų kalbą su mokytoja iš Kubos! Ispanų kalba, kuri tampa vis populiaresnė Lietuvoje, pravers keliaujant, o taip pat leis pažinti ispanų kultūrą bei papildyti savo užsienio kalbų žinias.

Skaityti, rašyti, kalbėti ispanų kalba mokysitės pasitelkiant muziką, žaidimus, interpretacijas. Grupėse pirmenybė bus teikiama abipusio mokinių ir mokytojo ryšio palaikymui, nes šiltas ryšys tarp mokinių ir mokytojo – viena geriausių priemonių mokantis ispanų kalbą.

Svarbu! Užsiėmimai startuos vasario 19 d.

 

Vadovas

Sonia Hernandez

Sonia – iš Kubos atvykusi ispanų kalbos mokytoja, taip pat kalbanti itališkai, angliškai bei turinti lietuvių kalbos pradmenis. Sonia Kuboje turėjo savo verslą – parduotuvę, o dabar jau 2 metus gyvena Lietuvoje su savo šeima.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė