Atgal

Kino kursai

Kino kursai

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Kino kursai I gr. / 17-20 m. / An, Kt

Kodas: 08-119

Laikas: 16:30

Vadovai: Silvestras Polinauskas

Kino kursai II gr. / 14-16 m. / Pr, Tr

Kodas: 08-120

Laikas: 16:30

Vadovai: Silvestras Polinauskas

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Kino kursai I gr.

Kodas:

08-119

Amžiaus grupė:

17-20 m.

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Jaunimo erdvė

Ketvirtadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: Jaunimo erdvė

Būreliui vadovauja:

Silvestras Polinauskas

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Kino kursuose pasinersite į visus šešis filmo kūrimo etapus – nuo idėjos iki sumontuoto filmo. Kiekviename etape pažinsite kūrybinę darbo eigą bei atliksite praktines užduotis, padėsiančios pasiekti galutinį rezultatą – trumpametražį filmą.

Tai unikalūs užsiėmimai, kuriuose kino filmo kūrimą nagrinėsite nuo „A“ iki „Z“, o atradus, kuris kino departamentas labiausiai domina, gilinsitės į specializuotas to departamento žinias. Įgytus gebėjimus ateityje galėsite taikyti kurdami savo scenarijus, filmus ar kito formato vaizdo pasakojimus.

Kursuose ugdysite kino rašingumo įgūdžius, kūrybiškumą ir savirefleksijos gebėjimus.

Svarbu! Kino kursų I oji grupė startuoja kovo 28 d.

Ką veiksime užsiėmimuose?

  • Susipažinsime su šešiais kino kūrimo etapais;
  • Atliksime praktines užduotis;
  • Kursime trumpametražį filmą;
  • Ugdysime kūrybiškumą pasitelkiant kino raštingumo įgūdžius.

Kokių priemonių reikės?

Užrašų knygutės ir tušinuko (neprivaloma).

Kino kursų vadovo pasiekimai:

Silvestras Polinauskas režisavo filmus „Sala. 2029“ (2023 m.), „Siena“ (2018 m.), „Das Auto“ (2017 m.), dokumentiniame filme „Dažnių žejyba“ (2022 m.) dirbo operatoriumi, o vaidybiniame filme „Leisk man svajoti“ (2022 m.) buvo montažo režisierius.

Vadovas

Silvestras Polinauskas

Silvestras baigė kino režisūros studijas LMTA ir kaip režisierius bei scenaristas yra dirbęs prie įvairių vaidybinių filmų, dokumentikų, klipų. Kino kursų vadovui teko darbuotis tiek su lietuviškais, A lygio festivaliuose pripažintais filmais, tiek su dideliais užsienio šalių filmavimais, o sukaupta patirtimi dabar siekia dalintis ir su jaunąja karta.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė