Atgal

Komiksų ir piešimo dirbtuvės

Komiksų ir piešimo dirbtuvės

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Komiksų ir piešimo dirbtuvės I gr. / 13-18 m. / Pn

Kodas: 08-117

Laikas: 16:30

Vadovai: Šarūnė Nečiūnaitė

Komiksų ir piešimo dirbtuvės II gr. / 13–18 metų / Št

Kodas: 08-118

Laikas: 12:30

Vadovai: Šarūnė Nečiūnaitė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Komiksų ir piešimo dirbtuvės I gr.

Kodas:

08-117

Amžiaus grupė:

13-18 m.

Užsiėmimo laikas:

Penktadienis: 16:30 - 18:00

Vieta: 105 kab.

Būreliui vadovauja:

Šarūnė Nečiūnaitė

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Komiksų ir piešimo dirbtuvės – tai erdvė išsikalbėti, išjausti, nagrinėti, ieškoti savo laisvės ir krypties per piešimą ir komiksus. Susipažindami su įvairiausiais komiksų kūrimo būdais ir technikomis praktikuosime savirefleksiją per komiksą-dienoraštį, nuoširdų aplinkos stebėjimą, žaismingus piešimo pratimus, o svarbiausia – mokysimės būti kūrėjais. 

Dirbtuvės prasidės 2024 m. sausio 19 d.

Ką veiksime užsiėmimuose?

  • Susipažiname su skirtingais komiksų kūrimo būdais ir juos išbandysime ieškodami sau artimiausio.
  • Lavinsime piešimo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius, mokysimės aiškiai komunikuoti vizualais su skaitytoju.
  • Mokysimės skirtingų grafikos ir spaudos technikų.
  • Rašysime istorijas, dialogus ar net eilėraščius komiksams.
  • Ieškosime įkvėpimo kasdienybėje, kitų menininkų kūryboje, komiksų istorijoje ir t.t.
  • Mokysimės kurti įtaigius veikėjus.
  • Vystysime savo ameninius projektus, juos tobulinsime ir finalizuosime kompiuterinėmis programomis.
  • Mokysimės savilaidos būdų – kursime savadarbius žurnalus, išmoksime paruošti darbus spaudai.

Vadovas

Šarūnė Nečiūnaitė

Šarūnė yra menininkė, komiksų kūrėja, laisvai samdoma iliustratorė, kuri piešia žurnalams, filmams, parodoms, bet labiausiai mėgsta piešti sau. Vilniuje veda piešimo būrelius vaikams ir paaugliams, o gyvendama Beirute mokė ir suaugusiuosius.

Šarūnė tiki, kad visi esam didūs kūrėjai, tereikia nugalėti baimę kurti laisvai.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė