Atgal

Kūrybinis rašymas

Kūrybinis rašymas

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Kūrybinio rašymo dirbtuvės, tai vieta, kur ugdysite kūrybinį mąstymą, raštingumą, perprasite žodžio valdymo technikas ir suprasite žodžio bei istorijos pasakojimo galią.

Istorijos yra tarsi raktas, kurį naudojame kasdien – norėdami papasakoti apie savo dieną, išreikšti jausmus, pristatyti idėją ar požiūrį, paveikti skaitytoją. Įdomu stebėti, kaip taikliai išreikštos mintys įtraukia, sužadina smalsumą, perteikia požiūrio kampą. Ir atvirkščiai – neapgalvoti žodžiai praranda rakto galią, o kartais ir užrakina tikslinės auditorijos duris.

Svarbu! Užsiėmimai 13-019 grupei startuos kovo 15 d.

Ką veiksime užsiėmimuose?

  • Atliksime kūrybines teksto rašymo užduotis,
  • Nagrinėsime žodžio valdymo technikas,
  • Lavinsme kūrybiškumą, atidumą, meilę kalbai.

Kokių priemonių reikės?

Turėkite su savimi rašymo priemones ir sąsiuvinį / bloknotą.

Vadovas

Leontina Zabarauskienė

Leontina dar būdama 13-os metų suprato, kad nori studijuoti komunikacijos sritį. Taip ir prasidėjo jos kelionė: žurnalistikos studijos, darbas žiniasklaidoje, komunikacijos agentūroje, o šiandien – tarptautinės organizacijos komunikacijos komandoje. Leontina nori dalintis savo žiniomis ir atskleisti, kaip kuriama žodžių magija.

Būrelio vadovė – komunikabilus ir draugiškas žmogus, lengvai randantis bendrą kalbą su kitais. Jai svarbi pagarba kitam asmeniui ir gebėjimas išgirsti. Laisvalaikiu mėgsta keliauti, žaisti padelį, tyrinėti pasaulį bei savarankiškai mokosi ispanų kalbos.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė