Atgal

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Laisvų vietų

Amžius

Savaitės diena

Vadovas

Mažųjų mokymas plaukti / 2-4 m. / Sk

Kodas: 14-056

Laikas: 10:30

Vadovai: Olga Semionova

Mažųjų mokymas plaukti / 3-4 m. / Sk

Kodas: 14-057

Laikas: 11:30

Vadovai: Olga Semionova

Mažųjų mokymas plaukti / 3-5 m. / Št

Kodas: 14-059

Laikas: 17:15

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti / 3-4 m. / Sk

Kodas: 14-079

Laikas: 11:00

Vadovai: Olga Semionova

Mažųjų mokymas plaukti / 1-2 m. / Pn

Kodas: 14-082

Laikas: 08:15

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti / 3-5 m. / Pn

Kodas: 14-083

Laikas: 10:30

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti / 3-5 m. / Pn

Kodas: 14-084

Laikas: 11:00

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti / 1 – 2 metų / Pn

Kodas: 14-085

Laikas: 08:45

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Mažųjų mokymas plaukti / 3-5 m. / Pn

Kodas: 14-086

Laikas: 09:15

Vadovai: Dominykas Kerevičius

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Mažųjų mokymas plaukti

Kodas:

14-056

Amžiaus grupė:

2-4 m.

Užsiėmimo laikas:

Sekmadienis: 10:30 - 11:00

Vieta: Mažasis baseinas

Būreliui vadovauja:

Olga Semionova

Kaina:

65.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Ką veikiame užsiėmime?

 • Susipažinimas su vandens aplinka, pasitikėjimo ja ugdymas.
 • Taisyklingo kvėpavimo taisyklės.
 • Kūno judesių taisyklės.
 • Baimių nugalėjimas: nėrimas, šuoliukas nuo kranto, savarankiškas plaukimas.

Tai įdomu

 • Pirmoji užsiėmimo užduotis – įveikti tėvelių baimę, kad vaikas nuskęs, vos tik gurkštelėjęs vandens. Išmokstame pažinti mažųjų plaukikų siunčiamus signalus ir tinkamai, be streso į juos reaguoti.
 • Patys mažiausi lankytojai dar vos pastovi ant kojų, bet po vandeniu kartais išbūna ilgiau nei juos lydintys tėveliai.
 • Visas mokymosi procesas vyksta žaidimo formatu. Mes važinėjame vandens autobusais, pavirstame jūros žvaigždėmis, dalyvaujame motorinių valčių varžybose.

Kokios priemonės reikalingos?

 • Plaukimo kostiumas, kepuraitė, akiniai, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu.
 • Vaikučiams iki 3 metų – specialios vandeniui pritaikytos sauskelnės.

Vadovai

 • Olga Semionova

  Lietuvos plaukimo su pelekais čempionė ir rekordininkė, Lietuvos laisvojo nardymo rekordininkė. Olga neabejoja, kad kiekvieno žmogaus gyvenime sportas turi užimti svarbią vietą. Juk tai – ne tik sveikos, bet ir pasitikinčios savimi asmenybės požymis.

   

   

 • Dominykas Kerevičius

  Kūrybingas ir nebijantis iššūkių žmogus. Dominykas yra Lietuvos jaunučių, jaunių, suaugusiųjų vandensvydžio rinktinių narys, daugkartinis Šiaurės šalių vandensvydžio čempionato laimėtojas bei Lietuvos vandensvydžio čempionato prizininkas. Atstovaudamas šią sporto šaką, vaikinas apkeliavo daug šalių ir įgavo svarbios patirties, kuria noriai dalinasi su savo mokiniais.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė