Atgal

„Šokio fėja“ solo latino

„Šokio fėja“ solo latino

„Šokio fėjos“ užsiėmimuose save galės atrasti kiekvienas jaunasis šokėjas nes solo latino-linijiniai šokiai skirti visiems, norintiems šokti bet kur ir bet kada. Nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasiruošimas, nei kūno formos. Svarbiausia – noras išmokti!

Net 15-os šokių programa – nuo lotynų amerikos, gatvės iki klasikinių ar kaubojiškų šokių – praplės kiekvieno šokėjo judesių spektrą bei supratimą apie šokį. 

Solo latino šokiai ugdys savimi pasitikinčią asmenybę, mokys atsiskleisti iš geriausios pusės, pademonstruoti talentą ir gebėjimą judėti scenoje. Skatins sveikatingumą, kūrybiškumą, savarankiškumą, bendravimą, ugdys muzikos pajautimą, žingsnių supratimą ir choreografijų įsiminimą.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Šokio fėja / 8-13 metų / Pr, Tr

Kodas: 12-048

Laikas: 15:30

Vadovai: Viktorija Urmonaitė-aleknienė

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Šokio fėja

Kodas:

12-048

Amžiaus grupė:

8-13 metų

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 15:30

Vieta: 211 kab.

Trečiadienis: 15:30

Vieta: 211 kab.

Būreliui vadovauja:

Viktorija Urmonaitė-aleknienė

Kaina:

45.00 Eur/mėn

Šiuo metu laisvų vietų nėra

Stoti į eilę

Vadovas

Viktorija Urmonaitė-aleknienė

Buvusi profesionali šokėja, sparnus išskleidusi žymiajame „Žuvėdros“ kolektyve. Čia mergina šoko nuo vaikystės, dalyvavo daugelyje varžybų ir pasirodymų, pelnė ne vieną apdovanojimą, yra daugkartinė Lietuvos čempionė ir Europos vicečempionė. Viktorija yra kvalifikuota sporto trenerė, Lietuvos linijinių šokių federacijos narė, nuolat tobulinasi įvairiuose kursuose bei seminaruose Lietuvoje, stažavosi Europos, JAV ir Japonijos šokių studijose. Viktorija sako, kad šokis – tai jos darbas, laisvalaikis, meilė, trumpiau tariant, gyvenimas.

Ką veikiame užsiėmime?

  • Laikysenos ir kūno plastikos lavinimas, ritmo pojūčio gerinimas.
  • Lotynų Amerikos šokių – čia čia čia, rumba, samba, salsa, bachata ir kt. pagrindinių žingsnelių mokymasis.
  • Lotynų Amerikos šokių choreografijos mokymasis bei kompozicijų kūrimas.

Tai įdomu

  • Šis užsiėmimasgeriausias būdas laisvai šokti ir tobulėti vienai, neturint šokių porininko.
  • Būrelis skirtas mėgėjams, tačiau visi norintys šokėjai tikrai galės dalyvauti festivaliuose ar mėgėjų varžybose.
  • Čia išmokstama ne tik šokti, bet ir gyvenime labai svarbių įgūdžių – disciplinos, gebėjimo įveikti kliūtis ir „perlipti“ per save, nenusiminti, jei nepavyksta iš pirmo ar antro karto.

Kokios priemonės reikalingos?

  • Patogi apranga (sijonai, suknelės, kelnės ar pan.)
  • Tinkami šokiams bateliai – čežutės ar sportinių šokių avalynė (bus aptarta su mokytoja pamokos metu)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė