Atgal

Stovykla ŠOK IR SVAJOK 2024 m. vasara

Stovykla ŠOK IR SVAJOK 2024 m. vasara

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Stovykla ŠOK IR SVAJOK 2024 m. birželio 22–27 d. / 7-19 m. / Pr, An, Tr, Kt, Pn, Št, Sk

Kodas: 24-41

Laikas: 08:00

Vadovai: Natalija Kovaliova

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Stovykla ŠOK IR SVAJOK 2024 m. birželio 22–27 d.

Kodas:

24-41

Amžiaus grupė:

7-19 m.

Užsiėmimo laikas:

Pirmadienis: 08:00 - 00:00

Antradienis: 08:00 - 00:00

Trečiadienis: 08:00 - 00:00

Ketvirtadienis: 08:00 - 00:00

Penktadienis: 08:00 - 00:00

Šeštadienis: 08:00 - 00:00

Sekmadienis: 08:00 - 00:00

Būreliui vadovauja:

Natalija Kovaliova

Kaina:

260.00 Eur

Apie stovyklą:

 • Stovyklos data:  2024 m. birželio 22–27 d. (6 dienos)
 • Stovyklautojų amžius: 7–19 m.
 • Maitinimas: 3 kartus per dieną.
 • Pagrindinė būstinė: Poilsio bazė RŪTA, Kirneilės k. (3 km. nuo Moletų plento), Molėtų r. Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje, 3 kilometrai nuo Molėtų.
 • Kaina: 260 Eur

Programa:

Kiekvieną stovyklos dieną vaikams bus rengiamos:

 • Baleto, klasikinio šokio pamokos
 • Teatro pamokos ir pasiruošimas būsimajam spektakliui
 • Šiuolaikinio šokio pamokos
 • Improvizacijų, kūrybos pratybos

Klasikinio šokio pamokose – vaikai susipažins su klasikinio šokio judesiais ir deriniais prie atramos ir visoje salės erdvėje, išmoks klasikinio šokio šuoliukų ir posūkių.

Teatro pamokose – vaikų laukia pažintis su baleto teatro istorija, šokio spektaklio struktūra ir ypatumais.

Šiuolaikinio šokio pamokose – jaunieji šokėjai daugiau sužinos apie šios meno rūšies subtilybes, išmoks šiuolaikinio šokio judesių ir derinių, improvizuos.

Improvizacijos pamokose – vaikai mokysis atsipalaiduoti, laisvai judėti pagal muziką, improvizuoti po vieną ir šokėjų grupėje.

Stovyklos metu vaikų taip pat laukia:

 • Žaidimai prie ežero
 • Legendinė „Miško šventė“
 • Diskoteka „Visų gimtadienio šventė“

Vadovas

Natalija Kovaliova

Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto absolventė, baletmeisterė-choreografė, daug metų šokusi ansamblyje „Lietuva“ bei Andželikos Cholinos spektakliuose. Natalija jau daugiau kaip 20 metų šokio paslapčių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius, stato spektaklius ir šokių šou.

Iškilo klausimų?

Rašykite el. p. [email protected][email protected], +370 5 273 3333 

Visas aktualias stovyklas rasite čia
→ https://svjc.lt/stovyklos/

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė