Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia vaidybinėse situacijose ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Sužinosite sceninės kalbos, judesio ir teatro raiškos paslapčių. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“
Kodas: 07-005
30.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:00 - 17:30 306 kab. Renata Dambrauskaitė Pėželienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 306 kab. Renata Dambrauskaitė Pėželienė
 • Vadovai
  Renata Dambrauskaitė-Pėželienė
Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Taip pat teatro studijoje ugdome:

 • kūrybinį dėmesį, pojūčius, emocinę atmintį, fantaziją;
 • vidinį ir išorinį laisvumą;
 • balso diapazoną ir skambesį;
 • loginę minties raišką, dėmesingumą;
 • gebėjimą dirbti grupėje ir individualiai;
 • suvokimą apie teatro meną ir jo raidą.

 

Ką veikiame užsiėmime?

Kuriame vaidybines situacijas ir personažus.

Žaidžiame komandos formavimo, pasitikėjimo ir teatrinius žaidimus.

Laviname motoriką ir scenos kalbą.

Susipažįstame su teatro meno epochomis, istorija, spektakliais.

Statome pasirodymus, skirtus viešai publikai.

Tai įdomu

 • Studijoje suteikiame laisvę kiekvieno mūsų improvizacijai ir idėjoms.
 • Kuriame teatro kostiumus, grimą, pasirodymus publikai.
 • Visapusiškai didiname kultūrinį akiratį... lankome teatrus ir įvairius su teatru susijusius renginius. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti ir dėmesio neblaškanti apranga, sportinė avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Natalia Telnova

Teatro studija „Mango“ (rusų kalba)

Teatro studija „Mango“ – tai vieta, kurioje per žaidimus ir įvairiausias užduotis braidysite po vaizduotės ir fantazijų platybes, geriau pažinsite save, patirsite išorinį pasaulį, galėsite įkūnyti savo pačias drąsiausias idėjas.

P A T K P Š S
Raminta Paukštytė

Teatro studija vyresniems

Teatro užsiėmimuose išmoksite vaidybos pagrindų – nuo scenos kalbos iki judesio! Lavinsite pasitikėjimą savimi, kūrybingumą, artistiškumą, gebėjimą improvizuoti bei vaidinti.

P A T K P Š S
X
Prenumerata