Atgal

Ugnies šou ir žongliravimas (ukrainiečių kalba)

Ugnies šou ir žongliravimas (ukrainiečių kalba)

Ugnies šou ir žongliravimo užsiėmimuose susipažinsi su žongliravimo ir ugnies meno istorija, išmoksi įvairių žongliravimo technikų, žongliruosi kamuoliukų su LED šviesomis pora ant virvių ir kitomis, dažniausiai naudojamomis ugnies šou metu, priemonėmis.

Lavinsi ištvermę, smulkiąją ir stambiąją rankų motoriką, gerinsi laikyseną, reakciją, judesių koordinaciją, ištvermę, periferinį regėjimą, gebėjimą atspėti judančių objektų trajektoriją. Didės tavo pasitikėjimas savimi, gerės koncentracija, vikrumas, vizualinė ir raumenų atmintis,  bendravimo įgūdžiai. 

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Ugnies šou - žongliravimas / 12-21 m. / Pn

Kodas: 07-019

Laikas: 18:00

Vadovai: Oksana Gurieva

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Ugnies šou - žongliravimas

Kodas:

07-019

Amžiaus grupė:

12-21 m.

Užsiėmimo laikas:

Penktadienis: 18:00 - 19:30

Vieta: „Ugnelės“ salė

Būreliui vadovauja:

Oksana Gurieva

Kaina:

30.00 Eur/mėn

Vadovas

Oksana Gurieva

Nuo vaikystės Oksanos gyvenimas buvo susijęs su cirku. Ši stebuklinga veikla atskleidė jai beribius žmogaus gebėjimus – parodė, kad viskas yra įmanoma, net jei pradžioje ir atrodo kitaip.

„Ši stebuklinga veikla padėjo man tapti stipria, pasitikinčia savimi, išsilaisvinusia ir optimistiškai žvelgiančia į gyvenimą. Man patinka dirbti su vaikais, norėčiau savo patirtimi ir atradimais pasidalinti su jais“, – pasakoja Oksana.

Ką veikiame užsiėmime?

  • Susipažįstame su žongliravimo ir ugnies šou žanrų istorija ir ištakomis,
  • Mokomės žongliravimo technikų pagrindų,
  • Žongliruojame pasitelkiant įvairias, ugnies šou metu naudojamas, priemones.

Tai įdomu

  • Žongliravimas teigiamai veikia nervų sistemą, skatina kūrybinį procesą,
  • Žongliruojant atsiranda ryšys tarp regos ir motorinės smegenų dalies, dėl to pagerėja regėjimas ir stimuliuojamas dviejų smegenų pusrutulių darbas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė