Atgal

Individualios pilateso treniruotės

Individualios pilateso treniruotės

Individualios pilateso treniruotės

Pilatesas – tai viso kūno treniruotė, stiprinanti giluminius ir paviršinius kūno raumenis, lavinanti lankstumą ir koordinaciją. Pilatesas yra puikus būdas mažinti stresą ir gerinti bendrą savijautą. Treniruotės nereikalauja intensyvaus judrumo, čia svarbiausia yra taisyklinga technika, judesių tikslumas bei kvėpavimas – ramus, tolygus ir gilus, įkvepiant orą pro nosį ir iškvepiant pro burną.

Individualių treniruočių metu bus atliekami pilateso pratimai su inventoriumi – didesniais / mažesniais kamuoliais, gumomis, svareliais ar panašiomis priemonėmis, taip pat ir pratimai treniruoklių salėje.

Šios treniruotės tinka įvairaus amžiaus ir pasirengimo žmonėms, ypač tiems, kurie sprendžia nugaros raumenų problemas. Profesionali trenerė atsižvelgs į kiekvieno gebėjimus, fizinę būklę ir padės siekti optimalių rezultatų.

Vienos treniruotės su persirengimu bendra trukmė – 1.45 val.

Kviečiame registruotis еlеktroniniu paštu [email protected]

Paslaugų kaina ir darbo laikas:

  • 1 kartas* – 30 Eur
  • 5 kartai* – 100 Eur 
  • 10 kartų* – 170 Eur
5 kartų abonementas galioja 45 d., o 10 kartų – 90 d. Juos įsigyti galima Sveikatingumo komplekso administracijoje. Atsiskaitoma tik banko kortele.

Vadovas

Gražina Rogelevič

Aerobikos trenerė-instruktorė dirba nuo 1995 m. Vilniaus miesto geriausio trenerio rinkimuose gavo apdovanojimą už geriausią programą. Trenerė yra talentinga ir kūrybinga, jai patinka šokti pagal šiuolaikinę muziką. Gražina Rogelevič turi Skandinavijos aerobikos akademijos sertifikatą: warm-up, low impact, body toning, step, nuolat dalyvauja „Nike“ ir „Reebok“ seminaruose. Savo užsiėmimuose ji puikiai sujungia bendravimo įgūdžių ir šokių technikos ugdymą į nepakartojamą visumą.

Tel. nr. pasiteiravimui: 8 682 22700

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė