Atgal

Individualūs užsiėmimai treniruoklių salėje

Individualūs užsiėmimai treniruoklių salėje

Treniruoklių salė su trenerio paslaugomis

Visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Sportuojant sutvirtėja raumenys, dailėja kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

Mūsų treniruoklių salėje rasite treniruoklių, įvairių priemonių skirtų koordinacijos, lankstumo, ištvermės, jėgos lavinimui, taip pat kardio treniruoklių. Profesionalūs treneriai sudarys asmenines treniruočių programas, koreguos jas kas mėnesį, padės siekti optimalių rezultatų.

Vienos treniruotės su persirengimu bendra trukmė – 1.45 val.

Kviečiame registruotis еlеktroniniu paštu [email protected]

Paslaugų kaina ir darbo laikas:

  • 1 kartas* – 30 Eur
  • 5 kartai* – 100 Eur 
  • 10 kartų* – 170 Eur
Abonementas galioja 2 mėnesius. Jį sigyti galima Sveikatingumo komplekso administracijoje. Atsiskaitoma tik banko kortele.

Treniruoklių salės darbo laikas

I–V 07.00–21.00
VI–VII 08.00–20.00

Vadovai

  • Laimutis Lukoševičius

    Atsidavęs ir visa širdimi sportą mylintis treneris. Daugiau kaip 25 metus Laimutis dirba su kiekvienu, norinčiu sustiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai. Trenerio nuomone, sporto salėje turi stiprėti ne tik raumenukai: čia taip pat didėja ištvermė, ryžtas bei atsakomybės jausmas.

  • Andžej Čaplin

    Linksmas, komunikabilus, savo darbą mėgstantis treneris. Dar studijuodamas universitete, ėmėsi sudarinėti treniruočių ir mitybos planus, vesti asmenines treniruotes vaikams ir suaugusiesiems. Andžej neabejoja, kad fitnesas yra jo pašaukimas, kuriuo jis gali padėti žmonėms pasiekti aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo. Sako, kad nieko nėra neįmanomo – viską galima pasiekti. Svarbu užsibrėžti konkretų tikslą ir įdėti reikiamą kiekį pastangų.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija