Atgal

Individualūs užsiėmimai treniruoklių salėje

Individualūs užsiėmimai treniruoklių salėje

Treniruoklių salė su trenerio paslaugomis

Visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Sportuojant sutvirtėja raumenys, dailėja kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

Mūsų treniruoklių salėje rasite treniruoklių, įvairių priemonių skirtų koordinacijos, lankstumo, ištvermės, jėgos lavinimui, taip pat kardio treniruoklių. Profesionalūs treneriai sudarys asmenines treniruočių programas, koreguos jas kas mėnesį, padės siekti optimalių rezultatų.

Vienos treniruotės su persirengimu bendra trukmė – 1.45 val.

Svarbu! Rugpjūčio mėnesį sveikatingumo paslaugų kompleksas neveiks (baseinai, treniruoklių salė, sauna, grupinės treniruotės).

Kviečiame registruotis susisiekiant su norimu treneriu trenerio aprašyme nurodytais kontaktais!

Paslaugų kaina ir darbo laikas:

 • 1 kartas* – 30 Eur
 • 5 kartai* – 100 Eur 
5 kartų abonementas galioja 45 d. Jį įsigyti galima Sveikatingumo komplekso administracijoje. Atsiskaitoma tik banko kortele.

Treniruoklių salės darbo laikas

I–V 07.00–21.00
VI–VII 08.00–20.00

Vadovai

 • Gražina Rogelevič

  Aerobikos trenerė-instruktorė dirba nuo 1995 m. Vilniaus miesto geriausio trenerio rinkimuose gavo apdovanojimą už geriausią programą. Trenerė yra talentinga ir kūrybinga, jai patinka šokti pagal šiuolaikinę muziką. Gražina Rogelevič turi Skandinavijos aerobikos akademijos sertifikatą: warm-up, low impact, body toning, step, nuolat dalyvauja „Nike“ ir „Reebok“ seminaruose. Savo užsiėmimuose ji puikiai sujungia bendravimo įgūdžių ir šokių technikos ugdymą į nepakartojamą visumą.

  Tel. nr. pasiteiravimui: 8 682 22700

 • Laimutis Lukoševičius

  Atsidavęs ir visa širdimi sportą mylintis treneris. Daugiau kaip 25 metus Laimutis dirba su kiekvienu, norinčiu sustiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai. Trenerio nuomone, sporto salėje turi stiprėti ne tik raumenukai: čia taip pat didėja ištvermė, ryžtas bei atsakomybės jausmas.

  Trenerio tel. nr. pasiteiravimui: 8 655 33326

 • Andžej Čaplin

  Linksmas, komunikabilus, savo darbą mėgstantis treneris. Dar studijuodamas universitete, ėmėsi sudarinėti treniruočių ir mitybos planus, vesti asmenines treniruotes vaikams ir suaugusiesiems. Andžej neabejoja, kad fitnesas yra jo pašaukimas, kuriuo jis gali padėti žmonėms pasiekti aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo. Sako, kad nieko nėra neįmanomo – viską galima pasiekti. Svarbu užsibrėžti konkretų tikslą ir įdėti reikiamą kiekį pastangų.

  Tel. nr. pasiteiravimui: 86 830 4220

Steigėjai

Vilniaus miesto savivaldybė