Nauji būreliai

Marius Bieliauskas

Šachmatai ir šaškės

Šachmatų ir šaškių būrelis – tai puiki vieta įvairaus amžiaus grupių entuziastams, norintiems tobulinti savo strateginį mąstymą ir loginį sprendimų priėmimą. Būrelio nariai turi galimybę mokytis žaidimo taisyklių, taktikos ir strategijos iš patyrusių trenerių bei dalyvauti įvairiuose turnyruose.

P A T K P Š S
Marius Bieliauskas, Rišardas Fichmanas

Šachmatai

Čia išmoksite įvairių žaidimo šachmatais taktikų ir kombinacijų. Taip pat įgusite koncentruoti dėmesį, logiškai mąstyti bei prognozuoti veiksmus. Kitaip tariant, mankštinsite protą, ne vien raumenukus!

P A T K P Š S
Visvaldas Višniakovas

Tas paslaptingas Fantazy pasaulis

Tas paslaptingas Fantazy pasaulis – išsiaiškinsime, kokios Fantazy srities personažai patinka. Bendrų pokalbių metu su kitais aptarsime, kurių personažų atvaizdus gaminsime, vyks kolektyvi gamyba.

P A T K P Š S
Visvaldas Višniakovas

Moderni skulptūra

Modernios skulptūros užsiėmimuose individualiai išsirinksime norimą temą, ką norime gaminti, išsirinksime medžiagas, pasiruošime eskizus ir kibsime į darbus! Kursime su įvairiomis medžiagomis – betonu, plytelių klijų ir kitų audinių.

P A T K P Š S
Justė Paulina Kubertavičiūtė

Lietuvių kalbos nuotykiai užsieniečiams

Lietuvių kalbos nuotykiai – užsiėmimų metu kursime saugią ir jaukią aplinką užsieniečiams, kurie nori tyrinėti ir gilinti lietuvių kalbos žinias. Kursime artimą ryšį su kiekvienu vaiku ir jaunuoliu, kalbą mokysimės per dainas, kursime laikraštukus ir komiksus, piešime, daug bendrausime, vaidinsime ir skaitysime.

P A T K P Š S
Haroldas Kolba

E-sport

E-sport užsiėmimų metu susipažinsime su elektroninio sporto pagrindais ir istorija, elektroninio sporto užkulisiais ir skirtingomis šio sporto disciplinomis. Kalbėsime apie elektroninio sporto kultūrą, lavinsime reakciją, ugdysime psichologinį ir fizinį pasiruošimą. Gilinsimės į vieną ar kelias konkrečias elektroninio sporto disciplinas ir sieksime profesionalių rezultatų jose.

P A T K P Š S
Vitarė Vaišnoraitė

Jaunieji dronų pilotai

Jaunieji dronų pilotai – užsiėmimuose susipažinsime su dronų technologijų pasauliu, mokysimės valdyti dronus, tyrinėdami skrydžio ir inžinerijos principus. Veiklose susipažinsime su pasaulyje naudojamais bepiločiais orlaiviais ir jų pritaikymu įvairiose industrijose. Būrelis skirtas vaikams, jaunimui ir suaugusiems, kurie nori mokytis valdyti dronus ir tyrinėti pasaulį iš paukščio skrydžio.

P A T K P Š S
Rugilė Šeštokaitė

Tekstilės laboratorija

Tekstilė – viena plačiausių meno sričių, kuri yra daugiau nei audiniai. Tai ir gamta ir vanduo – visa aplinka supranti mus. Čia išbandysime tekstilės technologijas: aplikaciją, audinio rašto kūrimą, augalinį dažymą, botaninį antspaudą, fotografijų perkėlimą ant audinio, šilkografiją.

P A T K P Š S
Arminas Bartulis

Teatro improvizacijos būrelis „Te atras“

Teatro improvizacijos būrelis „Te atras“ kviečia atrasti save scenoje, pajusti spontaniškumo džiaugsmą, kurti naujas draugystes ir išlaisvinti savo kūrybiškumą!

P A T K P Š S
Justė Saulytė-Andriulionė

Origami stebuklai

Origami stebuklai – užsiėmimų metu susipažinsime su origami technika ir jos istorija. Lavinsime kūrybiškumą, vaizduotę, gerinsime smulkiąją motoriką, rankų koordinaciją bei erdvinį mąstymą. Dirbsime grupelėmis, tad komandiškumas bus itin svarbus.

P A T K P Š S
Emilija Vansytė

Mados iliustracija

Mados iliustracija – mokysimės piešti žmones, drabužius, įvairius audinius, iliustruoti, domėsimės mados tendencijomis, kursime drabužių eskizus.

P A T K P Š S
Sondra Jonceva

Jaunieji kinologai

Jaunųjų kinologų būrelyje, vaikai ir jaunimas ne tik sužinos apie šunis, jų kilmę, įvairias veisles, šunų prigimtį, priežiūrą bei auklėjimą, dažniausias ligas ir pirmąją pagalbą, bet ir susipažins su pozityvia dresūra bei jos metodais. Mokysis dešifruoti šunų kūno kalbą ir atpažinti elgsenas.

P A T K P Š S
Sondra Jonceva

Gamtos detektyvai miesto džiunglėse

Gamtos detektyvai miesto džiunglėse – užsiėmimai, kurių pagrindinis tikslas plėsti pažinimo ribas, suteikti žinių apie gyvūnų ir augalų pasaulius, tvarų gyvenimą, vartojimo kultūrą ir antrinių žaliavų panaudojimo galimybes. Veikloje ugdomas vaikų ir jaunimo gabumas gamtos mokslams, kūrybiškumas bei atsakingumas.

P A T K P Š S
Augustina Pivoraitė

Gatvės šokiai ir sportinė gimnastika „404 street dance crew“

Gatvės šokiai ir sportinė gimnastika – užsiėmimuose ne tik išmoksite ritmiškai judėti ir girdėti muziką, bet kartu ir sportuosite, mokysitės akrobatinių persivertimų, kuriuos vėliau įpinsite į bendrą šokio choreografiją. Mokydamiesi šokio lavinsite fizinę būklę, koordinaciją, kūno plastiškumą, ištvermę, atmintį ir kūrybiškumą.

P A T K P Š S
Sonata Visockaitė

Teatras vaikams

Teatras vaikams yra smagūs užsiėmimai, kuriuose kiekvienas galės išlaisvinti savo kūrybiškumą. Mes žaidžiame, vaidiname ir kuriame įdomias situacijas scenoje. Tai padeda geriau pažinti save ir atrasti teatrą savyje!

P A T K P Š S
Gabrielė Penčylaitė

Teatro improvizacija

Teatro improvizacija – užsiėmimuose kviesime žaisti ir pažinti save, būti tiesoje, kuri gali būti labai juokinga. Mokysimės per žaidimą, netikėtus pratimus pasitikėti savimi ir komanda, pažinti ir reikšti emocijas. Teatrinių pratimų, klounados, fizinės komedijos pagalba sužinosime, kaip dar labiau pasitikėti savo autentiškumu ir scenine raiška, kaip įveikti scenos baimę. Mokysimės pajusti erdvę ir aplinką.

P A T K P Š S
Dominykas Macys

Stendinis aviamodeliavimas

Stendinis aviamodeliavimas – užsiėmimai, kurių pagrindinis tikslas atkurti kuo tikslesnę orlaivio repliką. Naudodamiesi tam tikrais paruoštukais, bandysite atkurti realų orlaivį mažesniu masteliu. Užsiėmimuose netrūks karpymų, klijavimų, dažymų, tik atlikus šiuos veiksmus bus matomas galutinis variantas. Veikla ugdo žmogaus kantrumą ir tikslumą, lavina motoriką ir erdvinį mąstymą. Kartu su visais šiais dalykais, užsiėmimai skatina domėtis istorija, nes dažnai renkami orlaiviai žymi svarbius istorinius momentus.

P A T K P Š S
Larisa Prociv

Fitnesas (nuo spalio 1 dienos)

Fitnesas jaunimui – tai smagios ir energingos treniruotės, tinkančios įvairaus fizinio pasirengimo paaugliams bei jaunuoliams.

P A T K P Š S
Giedrė Juzėnienė

Muzikinis teatriukas „Bitė Ritė“

Muzikinis teatras „Bitė Ritė“ yra meninė veikla, kurioje jungiamas muzikos ir vaidybos menas, o meninės raiškos priemonėmis mokomasi išreikšti save, suvokti save ir supantį pasaulį.

P A T K P Š S
X
Prenumerata