Individualios fortepijono pamokos

Individualiose fortepijono pamokose kiekvienas, norintis prisijaukinti šį instrumentą, eis unikalų muzikavimo kelią. Kitaip tariant – visa mokymosi metodika bus parenkama atsižvelgiant į asmenines savybes ir turimus gebėjimus.

Čia mokysitės groti fortepijonu, atlikti tiek klasikinius, tiek pop muzikos kūrinius ar animacinių filmukų daineles. O svarbiausia – suprasite ir dar labiau pamilsite fortepijono skambesį!

Svarbu! Prieš sudarant sutartį susisiekite su būrelio vadovu! Užsiėmimų tvarkaraštis derinamas individualiai.

Individualios fortepijono pamokos
Kodas: 03-017
62.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:00 - 18:00 Asta Janušienė
Antradienis
Antradienis 14:00 - 18:00 Asta Janušienė
Trečiadienis
Trečiadienis 14:00 - 18:00 Asta Janušienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:00 - 18:00 Asta Janušienė
Individualios fortepijono pamokos
Kodas: 03-030
62.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 13:00 - 20:00 Austėja Šešelgytė
Antradienis
Antradienis 13:00 - 20:00 Austėja Šešelgytė
Trečiadienis
Trečiadienis 13:00 - 20:00 Austėja Šešelgytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 13:00 - 20:00 Austėja Šešelgytė
Penktadienis
Penktadienis 13:00 - 20:00 Austėja Šešelgytė
 • Vadovai
  Asta Janušienė

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, virš 20 metų mokanti vaikus ir jaunuolius groti fortepijonu. Astos nuomone, mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, bet žibintas, kurį reikia uždegti. Todėl ji nuolat domisi naujais metodais, kaip dirbti su vaikais, kad jų „užsidegimas“ muzikuoti išliktu ir galvoje, ir širdyje.

  Mob. pasiteirauti: 8 684 43 966

 • Vadovai
  Austėja Šešelgytė

  pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, dirbanti pedagogikos srityje. Austėja tiki, kad vaiko šypsena ir meilė muzikai – didžiausias atlygis už įdėtą sunkų mokytojos triūsą.

  Mob. pasiteirauti: 8 647 67 547

   

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Grojimo fortepijonu pradžiamokslis.

Pažintis su klasikine ir pop muzika, džiazu bei roku. Šių stilių kūrinių grojimas fortepijonu.

Mokymasis groti su kitu fortepijonistu, groti įvairių pasirodymų metu.

Tai įdomu

 • Vadovės svajonė – kad vaikas pats būtų kūrėju, grotų ne „kažkur“ kaip sraigtelis, o kaip savarankiškas muzikantas.
 • Čia nebus „sauso“ mokymo su teorinės medžiagos krūvomis. Juk taip neįdomu :)
 • Užsiėmimo nuotaika ir atmosfera kvepia jaukumu ir laisve – be skubinimų ir pykčių.

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sąsiuvinis, rašymo priemonės (pieštukas, trintukas), bendras sąsiuvinis užrašams (kaip sekasi groti ir pan.) bei natų segtuvas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Loreta Zinkevičienė

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“

Muzikytė mažiesiems „Linksmosios natelės“ – muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikai dainuoja, šoka bei į kamputį veja scenos baimę! Kiekvienas ugdytinis papasakoja, ką nori dainuoti ir šokti. Pagal tai mažieji buriasi į grupeles ir kuria smagiausius pasirodymus!

P A T K P Š S
Deividas Jakavičius

Dainos kompozicijos ir įrašinėjimo dirbtuvės

Naujas, interaktyvus ir įtraukiantis muzikos kompozicijos, aranžavimo, įrašinėjimo ir improvizacijos užsiėmimas, naudojantis šiuolaikines technologijas, tradicinius muzikos instrumentus ir balsą, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

P A T K P Š S
X
Prenumerata