Atgal

Plastinė gimnastika

Plastinė gimnastika

Plastinė gimnastika – tai sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, pasitikėjimą savimi ir draugais bei grupės komandinę dvasią ugdančios treniruotės. Paaugliai čia stiprina raumenis, gerina laikyseną, lavina koordinaciją, lankstumą bei ištvermę.

Pasirinkite tinkamiausią grupę

Plastinė gimnastika / 12–18 metų / An, Pn

Kodas: 14-573

Laikas: 17:10,18:10

Vadovai: Larisa Prociv

Suvestinė

Pasirinkta grupė:

Plastinė gimnastika

Kodas:

14-573

Amžiaus grupė:

12–18 metų

Užsiėmimo laikas:

Antradienis: 18:10 - 18:55

Vieta: 108

Penktadienis: 17:10 - 17:55

Vieta: S01

Būreliui vadovauja:

Larisa Prociv

Kaina:

35.00 Eur/mėn

Vadovas

Larisa Prociv

Trenerė, su sportu nesiskirianti jau 20 metų. Larisa nuolat dalyvauja seminaruose, seka naujausias tendencijas ir kitaip tobulinasi bei ieško įkvėpimo, siekiant padaryti žmones sveikesnius, gražesnius, aktyvesnius. O pasitaikius progai, į treniruotes visada įtraukia ką nors naujo!

Ką veikiame užsiėmime?

 • Stipriname visas raumenų grupes
 • Laviname judesių koordinaciją, kūno lankstumą bei plastiškumą
 • Mokomės pagrindinių gimnastikos elementų, laikyti pusiausvyrą, atlikti įvairias stovėsenas
 • Kuriame išmoktų elementų kombinacijas

Tai įdomu:

 • Gimnastikos mokymasis prasideda nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti bet kuris vaikas.
 • Šie pratimai sudaro sudėtingesnių kompozicijų pagrindą, kuriose bus naudojami jėgos, šuolių, lankstumo ir pusiausvyros pratimų kompleksai ir akrobatinės gimnastikos elementai, reikalaujantys ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. 

Kokios priemonės naudojamos?

 • Gimnastikos lankai,
 • Gimnastikos blokeliai,
 • Kilimėliai,
 • Gimnastikos kamuoliai,
 • Gimnastikos čiužiniai,
 • Gimnastikos sienelė,
 • Mokomasis buomas arba gimnastikos suoliukai,
 • Lygiagretės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.

Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Paslaugų teikimas gali būti sustabdomas (dėl atostogų, ligos ir pan.) per visą sutarties galiojimo laikotarpį - 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas arba 1 (vieną) kartą 14 (keturiolikai) kalendorinių dienų. Viso 14 (keturiolikai) dienų per sezoną. Paslaugų gavėjas, norėdamas sustabdyti paslaugų teikimą, privalo apie tai informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą SVJC Informaciniame centre arba el. paštu [email protected]. Pasibaigus sustabdymo laikotarpiui, sutarties vykdymas automatiškai tęsiamas toliau.

Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.

Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.

Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.

Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Mūsų draugai

Vilniaus miesto savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija