Teatro studija „Mango“ (rusų kalba)

Teatro studija „Mango“ – tai vieta, kurioje per žaidimus ir įvairiausias užduotis braidysite po vaizduotės ir fantazijų platybes, geriau pažinsite save, patirsite išorinį pasaulį, galėsite įkūnyti pačias drąsiausias savo idėjas.

Šioje teatro studijoje kartu su grupe rinksitės kūrinius ir vaidmenis, aptarinėsite ne tik scenarijus, bet ir tai, kas tuo metu atrodys beprotiškai svarbu – sapnus, orus, drabužių spalvų derinius. Bus labai įdomu!

Teatro studijoje „Mango“ užsiėmimai vyksta rusų kalba.

Teatro studija „Mango“ (rusų kalba)
Kodas: 07-007
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:00 - 16:00 Mėlynoji salė Natalia Telnova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 16:00 Mėlynoji salė Natalia Telnova
Teatro studija „Mango“ (rusų kalba)
Kodas: 07-007
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:00 - 16:00 Natalia Telnova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 16:00 Natalia Telnova
 • Vadovai
  Natalia Telnova

  Natalią nuo pat vaikystės žavėjo teatras, ji lankė teatro grupę kur vaidino įvairiausius personažus, nuo Snieguolės iki įvairių gyvūnų. Prisimena, kaip su mama siuvosi kostiumus, derino perukus ir įsikūnydavo į vaidmenis. Vėliau su draugais aptardavo spektaklius ir pirmuosius scenarijaus rašymo bandymus.

  Ypatinga teatro veiklos atmosfera ir energija išliko širdy iki šiol. Suaugus Natalia padėjo Dramos teatre, vaidino masinėse scenose, išbandė save privačiuose spektakliuose, o dabar yra pasiruošusi perduoti visas savo žinias ir meilę teatrui jaunajai vaikų kartai. Natalios pamokose teatro erdvė perteikiama kūrybingai ir laisvai.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Pasisveikinimas, pokalbiai

Veido raumenų, artikuliacinė ir kvėpavimo mankšta 

Teatro pratimai ir žaidimai

Spektaklio repeticija

Refleksija

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 15 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu [email protected] arba atvykus į SVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome SVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Mokestis už Neformaliojo švietimo paslaugas proporcingai mažinamas, jei Paslaugos gavėjas užsiėmimus nepertraukiamai (iš eilės) praleido 14 ir daugiau dienų, pateikus rašytinį tėvų (globėjų, rūpintojų) ar paties pilnamečio ugdytinio prašymą ir nurodžius priežastį. Prašymas turi būti pateikiamas raštu elektroninio pašto adresu: [email protected] ne vėliau kaip pirmą (po nelankymo) užsiėmimų dieną.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (0)

Panašios veiklos
Oksana Gurieva

Akrobatika (ukrainiečių kalba)

Akrobatika Sostinės vaikų ir jaunimo centre, tai aktyvios treniruotės, kuriose vaikai mokosi akrobatikos paslapčių ir subtilybių, lavina judesių koordinaciją ir tikslumą, taip pat drąsą, ryžtingumą, jėgą, greitį, orientaciją erdvėje.

P A T K P Š S
Oksana Gurieva

„Cheerleading“ šokių pamokos (ukrainiečių kalba)

„Cheerleading“ Sostinės vaikų ir jaunimo centre tai šokio užsiėmimai, leidžiantys geriau pažinti tikrąsias savo kūno judėjimo galimybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata