Darnios mokyklos Kalėdos!

Kiekvienų didesnių švenčių laikas neretai tampa perdėto vartojimo, vienkartinių dekoracijų bei padidėjusio streso laikotarpiu.

Artėjančioms Kalėdoms, deja, tai ypatingai būdinga. Ko Jūs, mielieji programos „Darni mokykla“ dalyviai, pasirengę imtis, šis gražus jaukumo, laukimo, susitelkimo laikotarpis būtų kitoks?

Kaip ir kasmet, kviečiame mūsų programos dalyvius šventes sutikti tvariau –

  • Mažinkime šiukšlių kiekį, nepirkime nereikalingų dovanų, tausokime savo emocijas nebandydami nudirbti visų darbų iki metų galo!
  • Tapkime vieni kitiems įkvėpimu bei paskata atrasti naujas idėjas, kaip švenčių laukimas gali tapti sąmoningesnis bei draugiškesnis aplinkai – dalinkime savo idėjomis!

  • Iki pat metų pabaigos dalinkitės dekoracijų, veiklų, iniciatyvų bei renginių idėjomis, rašydami el.p.  [email protected].
  • Originaliausiais sprendimais pasidalinsime socialiniuose tinkluose bei metų pabaigos naujienlaiškyje!

Apie 2020 m. DARNIOS MOKYKLOS Kalėdas


Pasirodžius pirmajam sniegui širdyse gimsta noras ruoštis Kalėdoms – jaukiai susitvarkyti klases, pasipuošti mokyklą ar darželį, klausytis kalėdinės muzikos, kurti artimesnius ir šiltesnius santykius su draugais ar bičiuliais!

Šiais metais Kalėdų laukimas ir pačios Kalėdų šventės bus visiškai kitokios. Tačiau tik nuo mūsų priklauso, ar šis laikas bus toks pats jaukus ir šiltas. Net jei negalime paspausti vienas kitam rankos, tai dar nereiškia, jog turime atsisakyti buvimo kartu! Anaiptol vienas kitam turime skirti kur kad daugiau laiko.

Visas šalies ugdymo įstaigas – mokyklas, būrelius, darželius – kviečiame kūrybiškai pažvelgti į pasiruošimo nuotolinėms šventėms iššūkius. Imtis veiksmų patiems ir pasidalinti savo atradimais, kaip sutelkti bendruomenę, sukurti šventinę nuotaiką, sulaukti švenčių ir linksmai jas sutikti!

Idėjos:

  • Galbūt Jums tiktų virtualios sausainių kepimo dirbtuves?
  • Puošmenų klijavimo, lipdymo, liejimo, tapymo ar karpymo art'elė?
  • Gal nuotolinis apsikeitimas dovanomis?
  • O gal slaptas Kalėdinis paštas su ranka rašytais laiškais?
  • Ar karaoke vakarai?

Pasidalinkite savo idėjomis, praturtėkite kitų patirtimi.

Svarbu, kad idėjos būtų darnios ir tvarios, nes iniciatyvą organizuoja darnumo įgūdžiais besirūpinanti „Darni Mokykla“.

Dalyviai:

Dalyvauti kviečia visiškai visus – mažus ir didelius / darželius ir mokyklas.

Laikas:

Darbus talpinti kviečiame nuo dabar iki pat 2021 m. sausio 1 dienos

X
Prenumerata