Kviečiame moksleivių klases į Kalėdinių dekoracijų dirbtuves: kurti Advento vainikus, eglutės žaisliukus, šventinies klasės ar namų dekoracijas
Edukacijos vyksta:
• Sostinės vaikų ir jaunimo centre HOBIVERSE, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje
• Individualiai suderintu laiku (el. paštu [email protected])
• KLAUSIMAI ir REGISTRACIJA ↓
Kalėdų eglute, žaliuok visada (1,5 val.)
Šios dirbtuvės kviečia moksleivius kurti originalias Kalėdų eglutes bei šventinius papuošimus, kartu atkreipiant dėmesį į ekologiją ir atliekų mažinimą. Proceso metu vaikai mokysis apie įvairias gamtines medžiagas, antrinių žaliavų pritaikymo galimybes ir aplinkosaugos svarbą. Dirbtuvėse bus naudojamos tradicinės ir netradicinės priemonės, leidžiančios sukurti įdomius, prasmingus dekorus, kurie įkūnija švenčių dvasią bei draugišką požiūrį į aplinką.
Edukacijos metu moksleiviai ugdys kūrybiškumą ir meninę saviraišką, išbandys įvairias technikas bei sužinos, kaip atliekas paversti naujais, meniškais daiktais.
Programa (4 dalys):
Advento vainikų gamyba (1,5 val.)
Ši edukacija kviečia atverti kūrybos duris ir patirti, kaip tradiciniai advento vainikai gali tapti tvarumo bei šventinės dvasios simboliu. Rankomis gaminsime vainikus, naudodami natūralias medžiagas ir antrines žaliavas, paversdami jas meno kūriniais, kurie ne tik džiugina akį, bet ir padeda išsaugoti gamtos grožį.
Dirbtuvėse susipažinsime su gamtos gėrybėmis, jų rūšiavimu ir panaudojimu. Šakelės, kankorėžiai ir džiovinti augalai atgims kaip originalios dekoracijos. Aptarsime įvairius kūrybos būdus, medžiagų savybes ir išmoksime, kaip panaudoti paprastus įrankius prasmingai ir draugiškai aplinkai. Tai puiki proga ne tik kurti gražias dekoracijas, bet ir prisidėti prie ekologiško požiūrio ugdymo.
Programa (4 dalys):
Eglutės žaisliukų ir šventinių namų dekoracijų dirbtuvės (1,5 val.)
Šios dirbtuvės kviečia pasinerti į kūrybos džiaugsmą ir atrasti, kaip paprasti gamtiniai elementai bei antrinės medžiagos gali virsti unikaliomis šventinėmis dekoracijomis. Kursime eglutės žaisliukus ir kitas šventines puošmenas iš gamtinių medžiagų – kankorėžių, šakelių, džiovintų augalų. Taip pat gaminsime vitražus, atvirukus ir kitus puošybos elementus iš antrinių medžiagų – sagų, bižuterijos, kamštelių, medžiagos ir kartono atraižų, folijos, suteikdami jiems naują gyvenimą.
Dirbtuvėse sužinosite:
Programa (4 dalys):