Varžybos – daugiau nei medaliai!

„Hobiverse“ šuolių į vandenį vaikų žiemos pirmenybės

Sausio 21 d.  Didžiajame „Hobiverse“ baseine vyko „Šuolių į vandenį vaikų žiemos pirmenybės“. Šiame, jau tradiciniu tapusiame renginyje, jaunieji sportininkai išbandė savo jėgas šuoliuose nuo 1 m tramplino.

Rungėsi dviejų amžiaus grupių vaikai – 2011 m. ir vyresni bei 2012 m. gimimo ir jaunesni, šuolių treniruotes lankantys 1–2 metus.

Varžyboms teisėjavo Ignas Barkauskas – šuolininkas į vandenį, tarptautinis sporto meistras, nacionalinis čempionas, Europos šuolių į vandenį čempionate laimėjęs penktąją vietą – drauge su entuziastingąja „Hobiverse“ šuolininkų į vandenį bendruomene: Liucija Balsiene, Jurga Simanavičiene, Rimantu Puronu.

„Šios pirmenybės, – pasak vyriausiojo trenerio Igno Barkausko, – buvo pilnos adrenalino. Daugeliui tai buvo pirmas šuolis, stebint teisėjams ir žiūrovams. Jautėsi stipus jaudulys, tačiau tuo pačiu ir daug džiaugsmo. Pirmieji pasirodymai visada yra patys smagiausi, nes vaikams tai būna ne tik išbandymas, bet ir šauni galimybė parodyti tai, kam jie ilgai ruošiasi. Kiekvienas parodė savo skrydį į vandenį“.

Pasak vyriausiojo varžybų sekretoriaus Rimanto Purono, renginyje buvo apsčiai emocijų: ne tik dalyvių, bet ir jų šuolius stebėjusių tėvelių. Vaikų artimieji labai palaikė šuolininkus. Netruko aplodismentų ir šūksnių dėl puikiai atliktų šuolių.

Sostinės vaikų ir jaunimo centras „Hobiverse“ primena, kad kiekvienose varžybose būna daugiau laimėjimų, negu gali jų suskaičiuoti diplomų ir medalių pavidalu. Tai drąsa ir nugalėtas jaudulys bei baimės; taip pat emocijų valdymo pamokos, suvokiant, kad šiandienos (pra)laimėjimai verti tik tiek, kiek iš jų pasimokome. Tai mokėjimas vertinti šią akimirką ir ja džiaugtis; sveikos gyvensenos įgūdžiai ir įpročiai; malonus laiko leidimas drauge su bendraminčiais.

Paskelbta: Vasario 1, 2024

X
Prenumerata