Mūsų dalyviai skina laurus!

Labai džiaugiamės mūsų dalyvių sėkmėmis ir laimėjimais, jais dalinamės ir su jumis!

Nuoširdūs sveikinimai keliauja žavingiesiems šiuolaikinių šokių atstovams –  „Gama“ kolektyvui, kurie šauniai atidarė savo konkursų, festivalių bei čempionatų sezoną Space Christmas Celebration 2022 konkurse!

  • Gama–Eta – Original performance
  • Gama–Delta – Graceful performance
  • Gama–Gamma – Technical performance
  • Gama–Alfa – Technical performance
  • O Gama–Alfa laimėjo prizą „The Best Performance 2022

 

Džiaugiamės, didžiuojamės ir karštai sveikiname SVJC šuolininkus į vandenį, šauniai pasirodžiusius tradicinėse Šiaurės šalių žaidynėse Bergene (Norvegija):

  • Martyną Lisauską – 3 aukso medaliai,
  • Sebastianą Koneckį – 1 aukso medalis ir 5 vieta,
  • Urtę Valeišaitę – 4 vieta,
  • Gertą Varneckį – 6 vieta.

Visas SVJC, o ypač Sveikatingumo skyriaus komanda sveikina ir jų trenerius Jurgą Simanavičienę bei Kęstutį Autuką!

Taip pat didžiuojamės ir sveikiname vaikų kalėdinio dziudo turnyro nugalėtojus!

Kajų, Kiprą, Beną, Gabrielių, Joną ir Dariją sveikiname užėmus trečias vietas savo svorio kategorijose, o Ilariją sveikiname su iškilmingąja pirmąja vieta. Jaunieji dziudo nugalėtojai nebūtų tokie puikūs be šaunios trenerės, todėl didelį ačiū sakome Renatai Gaigalaitei gerai paruošusiai dalyvius turnyrui! 

Širdingai sveikiname Danguolės Aukselienės vadovaujamą KIVI chorą su dar vienu puikiu pasiekimu!

Lapkričio 29 d. Nacionalinėje Filharmonijoje vykusiuose Meno kūrėjų apdovanojimuose KIVI a capella choras pelnė „Auksinio disko“ prizą už tarptautinius ir respublikinius laimėjimus.

Kanados mieste Monrealyje vykstančiame 24-ajame Tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA) pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate pasirodymą sėkmingai pradėjo Martynas Lisauskas.

Mūsų baseine besitreniruojantis, trenerio Kęstučio Autuko mokinys Martynas Lisauskas 14–15 m. dalyvių grupėje startavo šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje ir sėkmingai 12-u rezultatu pateko į finalą. Finale dalyviai atliko po keturis šuolius, o paskutinį savo šuolį atlikęs jaunasis sportininkas galutinėje rikiuotėje užėmė aukštą aštuntą vietą. Treneris sako, jog šiam pasaulio čempionatui pradėjo ruoštis gana seniai ir didelį dėmesį skyrė bendram ir specialiam fiziniam pasiruošimui.

Martyno iškovota aštuntoji vieta kol kas yra aukščiausias lietuvių pasiekimas tokio rango varžybose. 

Didžiuojamės jumis ir dar kartą sveikiname su nuostabiais pasiekimais!

Paskelbta: Lapkričio 30, 2022

X
Prenumerata