Mokytis matematikos dabar tapo smagiau

Mūsų draugai „Alfa klasė“ pristato interaktyvią platformą matematikos užduočių sprendimui ir įgūdžių gilinimui- „Alfa erdvė“.  Tai puikus būdas moksleiviams išmokti matematikos lengvai ir smagiai!  Įveikus užduotis, gausite taškus, kurie suteiks papildomos motyvacijos siekti dar geresnių rezultatų! 

Alfa erdvė – interaktyvi platforma matematikos užduočių sprendimui ir įgūdžių gilinimui. Alfa erdvėje moksleiviai gali smagiu ir paprastu būdu mokytis matematikos disciplinos, o už sprendimą skiriami taškai suteiks motyvacijos siekti aukštesnių rezultatų. Šiuo metu platforma veikia tik 12-okams, besiruošiantiems matematikos VBE, o nuo kitų metų veiks ir 5-11 klasių moksleiviams.

Personalizuotas mokymosi procesas užtikrinamas suteikiant galimybę konsultuotis su dirbtiniu intelektu ir pačiam generuoti užduočių rinkinius.
Tai inovatyvi platforma, kurioje sujungiamos naujausios mokymosi tendencijos, tokios kaip dirbtinio intelekto integracija ir personalizacija.
Platformoje esantis turinys atitinka Lietuvos mokyklų matematikos programą.

VBE programos užduotys
Platformoje galima rasti specialiuosius rinkinius, VBE simuliatorių ir užduotis, suskirstytas pagal temas ar potemes.

Dirbtinio intelekto konsultacijos
Dirbtinio intelekto įgalintas konsultantas mokymosi metu pateiks sprendimo užuominų, paaiškins taisykles ir esant poreikiui pateiks uždavinių sprendimus.

Papildomos mokymosi priemonės
Platformoje galima rasti konspektų, formulynų, kiekvienam vartotojui suteikiama personalizuota klaidų analizė.

Kuriant paskyrą platformoje įprastai priskiriama nemokama prenumerata, leidžianti naudotis didžiąja dalimi platformos funkcijų. Į nemokama prenumeratą įtraukta ribota prieiga prie buvusių metų skaitmeninių VBE užduočių, sprendimai ir atsakymai, dirbtinio intelekto asistento konsultacijos galimybė, mokymosi priemonės bei rezultatų analizė. Už papildomą savaitės ar mėnesio mokestį papildomai galima įsigyti prenumeratą, kuri suteiks neribotą prieigą prie visų užduočių, daugiau personalizavimo galimybių ir prieigą prie VBE simuliatoriaus.

Daugiau informacijos

Paskelbta: Balandžio 16, 2024

X
Prenumerata