Prasidėjo tarptautiniai jaunimo mainai „Cross the borders“!

Birželio vidurį prasidėjo ilgai laukti tarptautiniai jaunimo mainai „Cross the borders“, kurie suvienijo 24 dalyvius iš Suomijos, Lenkijos ir Lietuvos. Šio projekto metu jaunimas turės unikalią galimybę bendradarbiauti su skirtingų kultūrų atstovais, diskutuoti apie aplinkos ir klimato kaitos poveikį skirtingose šalyse bei ieškoti būdų, kaip prisidėti prie darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo.

Tarptautinių mainų metu taikant neformaliojo ugdymo metodus ir meno formas, bus siekiama sukurti jaunimui saugią erdvę pažinti savo unikalius gebėjimus, išlaisvinti vidinį „aš“ ir ugdyti kritinį, netradicinį mąstymą. Dalyviai dirbdami dirbti grupėse ir dalyvaujant įvairiose veiklose, ugdys  socialinius, bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo savimi, saviraiškos bei reflektyvaus mąstymo įgūdžius. Taip pat bus stengiamasi padėti dalyviams įveikti įvairias baimes ir iššūkius.

„Cross the borders“ tikslas – įgalinti jaunus žmones aktyviai prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo. Tikimasi, kad projekto dalyviai grįš namo ne tik su naujomis žiniomis ir įgūdžiais, bet ir su motyvacija veikti savo bendruomenėse, siekdami realių pokyčių klimato kaitos ir darnaus vystymosi srityse.

Šie mainai – tai ne tik galimybė jaunimui įgyti vertingų įgūdžių, bet ir puiki platforma tarpkultūriniam dialogui bei draugystėms užmegzti. Tikimės, kad projektas paliks ilgalaikį teigiamą poveikį visiems dalyviams ir prisidės prie tvaresnės, sąmoningesnės visuomenės kūrimo.

Projektą finansuoja Europos Sąjungos programa Erasmus plius.

Paskelbta: Birželio 18, 2024

X
Prenumerata