„Skambančios Kalėdos“ – pasitikime šventes drauge!

Gruodžio 19–20 d. kviečiame pasitikti šventes su kūryba ir bendryste pripildytu renginiu – „Skambančiomis Kalėdomis“!

Scenoje per abi dienas pasirodys „Hobiverse“ šokių, muzikos, gimnastikos, karate ir net fechtavimosi kolektyvai. Kvapą gniauž šokių kompozicijos, skambios dainos ir aktyvūs pasirodymai.

Iškart po gruodžio 19-osios pasirodymų, 18.30 val. visus kviesime stebėti įtraukiančių breiko kovų, kurioms teisėjaus savo šokio kelią pradėjusi „Hobiverse“, o dabar pasaulio breiko čempione tapusi – B-Girl Nicka. Kaip pati Nicka sako, ją šokti įkvepia laisvė saviraiškai ir kitų šokėjų pavyzdys, todėl raginame kiekvieną breikerį save išbandyti ir semtis patirties iš kitų. Šokio kovas ves breiko mokytojas Rokas Šaltenis, o muzika pasirūpins breiko ritmuose įgudęs DJ.

Renginyje bus smagu ir mažiausiesiems, ir jaunimui. Vaikai viso renginio metu galės dalyvauti kalėdinėse imbierinių sausainių dekoravimo bei origami dirbtuvėse, pasidabinti pas blizgučių fėją bei su visa šeima apsilankyti keramikos ir kulinarijos dalyvių darbų mugėje.

Renginys yra nemokamas, vyks gruodžio 19–20 d., nuo 16.00 val., o čia laukiami visi, visi, „Hobiverse“ lankytojai, tėveliai, seneliai, draugai ir kiekvienas, norintis dar Kalėdoms neprasidėjus, pajusti ypatingą šventinę nuotaiką. Visą renginio programą žiūrėkite čia.

Tegul Kalėdos skamba jaukiai!

Paskelbta: Gruodžio 13, 2023

X
Prenumerata