Tautinių šokių ansamblis UGNELĖ kviečia į šventinį „Žiemos koncertą“

Sausio 20-osios, šeštadienio vakarą tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ kviečia praleisti drauge. 70-uosius jubiliejinius veiklos metus pradėjęs kolektyvas rengia šventinį „Žiemos koncertą“ draugams

2024 m. sausio 20 dieną, 18.00 valandą Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ tautinių šokių kolektyvas „Ugnelė“ kviečia į šventinį „Žiemos koncertą“. Šis, pirmasis metų renginys pradeda jubiliejinį, 70-ąjį, ansamblio veiklos sezoną, žadantį daug staigmenų!

 „Žiemos koncerto“ metu ugneliečiai šokiu papasakos daug įdomybių ne tik apie Lietuvos, bet ir apie kitų pasaulio šalių judesį, papročius bei šokių ritmus, taip pat apie tai, kaip šokis išlaisvina ne tik judesius, bet ir pasitikėjimą savimi, drąsą judėti, norą improvizuoti ir kurti“, – dalinasi „Ugnelės“ vadovė Ligita Didžiulienė.

Scenoje žiūrovai išvys Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Danijos, Airijos, Latvijos, Suomijos, Ukrainos, Kinijos, Japonijos tautinius šokius; taip pat 17-metės ugnelietės Aušrinės Adomavičiūtės iniciatyva drauge su bendraamžiais pastatytą džiazinį šokį. Scenoje suksis visa „Ugnelė“ – apie 260 šokėjų, nuo 3 iki 53 metų amžiaus, trys šokęjų kartos.

Renginys vyks:

  • Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius)

Renginį organizuoja:

  • Sostinės vaikų ir jaunimo centras „Hobiverse“
  • Tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“

Žiemos koncerto akimirkos

Daugiau apie UGNELĘ:

„Ugnelė“ – vienas didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių vaikų ir jaunimo liaudies šokių kolektyvų Lietuvoje, veikiantis nuo 1954 metų. Ansamblio tikslas – ne tik puoselėti lietuvių liaudies tradicijas bei su jomis supažindinti jaunąją kartą, bet ir ugdyti kūrybišką asmenybę. „Ugnelės“ vadovai orientuojasi ne tik į rezultatą, bet ir į visapusišką asmenybės ugdymą.

Pasak „Ugnelės“ kolektyvo vadovės Ligitos Didžiulienės, kiekvienais metais „Ugnelės“ ansamblis vis auga ir vis labiau plečia savo bendruomenės ratą. Šiuo metu Sostinės vaikų ir jaunimo centre HOBIVERSE „Ugnelės“ ansamblį lanko apie 260 dalyvių.

Per 70 metų „Ugnelėje“ šoko, dainavo ir grojo per 12 tūkst. narių.

Šis ansamblis Lietuvos tautinės kultūros tradicijas demonstravo Vokietijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, Puerto Rike, Venesueloje, Martinikoje, Taivanyje, Meksikoje, Ispanijoje, Sardinijoje ir kitose šalyse. „Ugnelė“ pelnė prizus Didžiojoje Britanijoje, JAV, Švedijoje ir kituose tarptautiniuose festivaliuose. 

Žiemos koncerto akimirkos

Paskelbta: Sausio 16, 2024

X
Prenumerata