„Tavo galių visatos“ – „Hobiverse“ socialinė iniciatyva skatinanti įtraukumą

„Hobiverse“ naująjį sezoną pradeda dar atviresni ir nekantraujantys dalintis savo žiniomis su visais miesto gyventojais bei lankytojais,  net ir tais, kurie šiuo metu negali atvykti į mūsų Centrą.  

Rugsėjo ir spalio mėn. „Hobiverse“ dovanoja įtraukumą skatinančias kūrybines, sportines veiklas ar koncertines edukacijas įvairioms socialinėms Vilniaus organizacijoms – vaikams bei suaugusiesiems, kurie neturi galimybių dalyvauti „Hobiverse“ organizuojamose veiklose dėl riboto judrumo, sveikatos ar kitų priežasčių. Taip dedame žingsnį tvarios bendruomenės link, atveriantį kiekvieno žmogaus galimybes ir skatinantį kurti savo istoriją.

Pirmosios organizacijos, kuriose apsilankys Centro pedagogai ir ugdytiniai – VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos, VšĮ Lazdynų ligoninė, VšĮ Valakupiu reabilitacijos centras, VšĮ „Senjorų avilys“ ir VšĮ „Šeimų slėnis“.

Sekite „Hobiverse“ naujienas ir stebėkite pedagogų bei ugdytinių, padedančių atrasti savo „galių visatą“ apsilankymus sostinės organizacijose.


Karatė trenerė Jolanta Balčė Valakupių reabilitacijos centre

Pirmoji iniciatyvos narė – „Hobiverse“ karatė trenerė Jolanta Balčė, kuri jau du kartus apsilankė VšĮ Valakupių reabilitacijos centre ir džiugino įstaigos gyventojus karatė mankšta, privertusia kiekvieną pajusti savo galią. Trenerė sako, kad jai gera dirbti darbą, kurio dėka gali keisti žmonių gyvenimus.

Džiaugiamės saulėta iniciatyvos patirtimi, sukėlusia puikias emocijas Valakupių centro darbuotojams, lankytojams, iniciatyvos organizatoriams ir pedagogei Jolantai.

Tikimės ir toliau megzti šiltus bendrystės santykius.


Virginija Stakionienė Senjorų avily

Dailės mokytoja-metodininkė Virginija Stakionienė spalio 9 d. kartu su Senjorų aviliu kūrė jaukumo akcentus namams.

Tai – antroji „Tavo galių visatos“ socialinės iniciatyvos išvyka, kurios metu senjorai susipažino su dekoravimo technikomis, mėgavosi menine veikla bei pasigamino dekoracijų namams.

Virginija Stakionienė skatina kiekvieną pažvelgti į supantį pasaulį savitu žvilgsniu, tad ir jos užsiėmimai išlaisvina kūrybinį įkvėpimą.


Keramikė Laura Milevičiūte-Černiauskienė Santaros klinikų Vaikų ligoninėje

„Tavo galių visatos“ socialinė iniciatyva ir toliau skleidžia pozityvą sostinės socialinėse įstaigose. „Hobiverse“ keramikė Laura Milevičiūte-Černiauskienė spalio 17 d. lankėsi paauglių psichiatrijos ir krizių intervencijos skyriuje Santaros klinikų Vaikų ligoninėje, kur su paaugliais miklino pirštus, minkė molį ir pasigamino keramikos grožių.


Plaukimo trenerės Simona Sigariova ir Žana Skridlienė Santaros klinikų Vaikų ligoninėje

„Hobiverse“ plaukimo trenerės Žana Skridlienė ir Simona Sigariova spalio 20d. mokė Vaikų ligoninės vaikus, jaunuolius, jų artimuosius bei gydytojams, kaip saugiai elgtis vandenyje.

Žaismingai nusiteikusios trenerės edukacijos metu sulaukė daug šiltų atsiliepimų už pasakotus gyvenimiškus, susidraugavimo su atvirais vandenimis pavyzdžius bei jaukų susitikimą.


Tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ ir vokalinė studija „Kivi“ „Senjorų avilyje“

Spalio 20 d. vyko tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ bei jaunųjų vokalo studijos „Kivi“ narių pasirodymas „Senjorų avilyje“. Tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ pristatė šokamus tradicinius ir pačių sukurtus šokius, su kuriais keliauja po Lietuvą bei pasaulį ir tokiu būdu garsina mūsų šalį. Jaunųjų šokėjų pasirodymus papildė muzikos garsai. „Kivi“ studija kvietė pasiklausyti mažųjų atlikėjų ir išgirsti populiarias dainas. Susitikimo metu kartu su jaunaisiais šokėjais dalyvavo „Ugnelės“ koncertmeisterės – Gailė Krakauskienė ir Lorijana Laurinskaitė. Jaunuosius „Kiviukus“ pristatė „Kivi“  vadovė – Vaiva Kriščiokaitytė. 


Giedrė Juzėnienė svečiuose pas „Šeimos slėnio“ mažuosius lankytojus

Spalio 23 d. lektorė Giedrė Juzėnienė svečiavosi pas Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centro „Šeimos slėnio“ mažuosius lankytojus. Susitikimo metu vaikai įsitraukė į jos vedamą muzikinės pasakos edukaciją. Buvo smagu matyti drąsius vaikus, kurie muzikos ritmais keliavo pasakojimu apie kaštoną ir jo nuotykius miške.


Laura Sodeikaitė Valakupių reabilitacijos centre

Spalio 24 d. keramikė Laura Sodeikaitė, kartu su jai talkinusia savanore Egle, „Hobiverse“ keramikos užsiėmimų lankytoja, susitiko su Valakupių reabilitacijos centro nariais. Su jais užsimezgė nuoširdi draugystė ankstensiuose sportinių veiklų susitikimuose. Šį kartą jie atvyko į svečius ir lipdė suvenyrinius indus, kuriuos dekoravo spalvomis bei smulkiomis detalėmis. Išdegtos krosnyje lėkštutės bei puodeliai taps šiltu prisiminimu iš rudenio susitikimų.


Kostas Stončius ir Rūta Dubrovskytė Senjorų avilyje

Gitaros studijos mokytojas su mokiniais ir Meninio ugdymo skyriaus vadovė Rūta Dubrovskytė pasirodė Senjorų avilyje, kur gitaristai grojo, o Rūta dainavo. Senjorai ir „Hobiverse“ pedagogai, dalyviai jaukiai ir smagiai praleido laiką.


Virginija Stakionienė Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje

Spalio 27 d. Virginija Stakionienė Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės pacientų kasdienybę praskaidrino dailės terapijos užsiėmimais. Dalyviai džiaugėsi šia prasminga iniciatyva.


Oksana Gurieva ir Žydrūnė Markevičiūtė „Šeimos slėnyje“

Gimnastikos mokytoja Oksana Gurieva ir kulinarė Žydrūnė Markevičiūtė su jom padėjusiomis komunikacijos specialiste Jūrate Janavičiene, Meninio ugdymo skyriaus vadove Rūta Dubrovskyte bei kulinarijos būrelio ugdytinėmis lankėsi „Šeimos slėnyje“. Ten „Šeimos slėnio“ lankytojai stebėjo gimnasčių pasirodymus ir kartu gamino sausainius.


Žana Skridlienė ir Simona Sigariova Šeimos slėnyje

Plaukimo trenerės Žana Skridlienė ir Simona Sigariova smagiai pūtė vėją bei kėlė bangas Šeimos slėnio popietėje. Su jaunaisiais vandens mėgėjais jos išbandė plaukimo mankštą, mokėsi pūsti burbulus ir tokiu būdu jausti kaip mums reikėtų kvėpuoti vandenyje, galiausiai visi kartu nėrė į vandenų vaizdus ir spėliojo, kaip skirtingi gyvūnai elgiasi mėlynosiose erdvėse. Pabaigoje vaikai treneres pakvietė į šaunią diskoteką, todėl susitikimas baigėsi su pačiomis smagiausiomis emocijomis ir pažadu sugrįžti.


Laura Milevičiūtė-Černiauskienė keramikos popietėje su Lazdynų ligoninės lankytojais

Keramikė Laura Milevičiūtė-Černiauskienė pakvietė Lazdynų ligoninės lankytojus į raminančią popietę, kurios metu buvo lipdomos žvakidės bei Kalėdų dekoracijos. Dalyvės džiaugėsi pasisėmusios įkvėpimo ir susipažinusios su molio lipdymo technikomis.

Pati keramikė papasakojo, kad jos pažintis su moliu prasidėjo „Hobivese“ būrelyje. Pažinusi šią sritį vėliau ji pasirinko su tuo susijusias studijas bei veiklą, tad ir dalintis molio džiaugsmais ji sutiko labai nuoširdžiai.

Šiltas susitikimas baigėsi išsakytais norais susitikti ir ateityje.


Prie socialinės iniciatyvos „Tavo galių visatos“ prisijungusios organizacijos:

Paskelbta: Spalio 30, 2023

X
Prenumerata