Vasaros atostogos plaukimui – ne riba!

Pranešame, kad birželio 27 d. – liepos 22 d. centre vyks mokymo plaukti ir plaukimo tobulinimo kursai vaikams ir jaunimui, taip pat mažųjų plaukimas kartu su tėveliais. 


Vaikai nuo 5 metų amžiaus Mažajame SVJC baseine mokysis plaukti, įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose, susipažins su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis. Vanduo yra puiki terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

  • Yra galimybė rinktis 8, 9 arba 10 užsiėmimų kursą.
  • Grupių daug, lengvai pasirinksite tinkamiausią.
  • Kaina – 53–69 Eur.

Treneriai – RENATA KVEINYTĖ-LUKOŠEVIČĖ, JURGA SIMANAVIČIENĖ, IGNAS BARKAUSKAS, NATALIJA ZARECKAJA, AIVARAS ŠALKAUSKAS, ŽILVINAS KUKLYS, LINA MIEŽIENĖ, BEATA SALDUKAITIENĖ, DOMINYKAS KEREVIČIUS.


Vaikai nuo 7 metų amžiaus Didžiajame SVJC baseine galės gerinti plaukimo – krauliu, nugara, krūtine bei delfinu – įgūdžius!

Šiuose užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

  • Yra galimybė rinktis 7, 8 arba 11 užsiėmimų kursą.
  • Grupių daug, lengvai pasirinksite tinkamiausią.
  • Kaina – 49–70 Eur.

Treneriai – RENATA KVEINYTĖ-LUKOŠEVIČĖ, LINA MIEŽIENĖ, NATALIJA ZARECKAJA, ŽILVINAS KUKLYS, LADA URBANOVIČ, DOMINYKAS KEREVIČIUS, IRENA JUREVIČ.


Šie užsiėmimai – vieta, kurioje mokysitės plaukti, susipažinsite su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis bei išmoksite įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose, su vandeniu susijusiose situacijose.

  • 9 kartų I–V  (nuo 8.15 val.; 06.27–07.08)  kaina – 76 Eur.
  • 10 kartų I–V  (nuo 8.15 val.; 07.11–07.22)  kaina – 84 Eur.

Trenerė – LADA URBANOVIČ.


Tėvai kartu su mažaisiais (1–4 m.) kartu pažins vandens pasaulį. Suaugusieji – patobulins savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis turės galimybę tapti plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė šiuose užsiėmimuose paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

  • 3 užsiėmimų trečiadienių rytais (nuo 9.45 val.)  kaina – 42 Eur.
  • 4 užsiėmimų penktadienių rytais (nuo 9.45 val.) kaina – 55 Eur

Trenerė – LADA URBANOVIČ.


Sutartis galima sudaryti –

SVJC informaciniame centre (vietų skaičius ribotas).

Kokios priemonės reikalingos?

Maudymosi kostiumėlis arba glaudės, baseino kepuraitė, akiniai, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu.

Kontaktai pasiteiravimui

El. p. [email protected], tel. (8 5) 272 5748

Paskelbta: Birželio 3, 2022

Komentarai (0)

X