Žiemos džiaugsmai

KIVI Maltoje

Gruodžio 1–4 d., Maltoje vyko kalėdinių dainų festivalis, kuriame dalyvavo kolektyvai iš Italijos, Ispanijos, Velso, Kroatijos, Bulgarijos, Lenkijos, Vengrijos, Maltos bei Lietuvos. Kivi junior atlikokalėdines dainas nuostabaus grožio bažnyčiose Maltoje. Ten sulaukė daugybės komplimentų bei gausių plojimų.

Baigiamąjį koncertą tiesiogiai transliavo Maltos TV ir Yuotube kanale, kur vaikų tėvai tiesiogiai galėjo mėgautis vaikų dainavimu. KIVI kolektyvas grįžo laimingas, nes Maltos saulėtas oras užtikrino gerą nuotaiką.


Kalėdinis fechtavimosi turnyras

Gruodžio 11–19 vyko kalėdinis fechtavimosi turnyras, kurio metu dalyviai buvo kviečiami šventinei kovai. Turnyras buvo skirtas pasidžiaugti šių metų kiekvieno asmeniniais ir bendrais pasiekimai. Pirmenybėms teisėjavo – Rimas Antanas Kalnutis – patyręs treneris, išugdęs ne vieną fechtuotojų kartą, vienas iš Vilniaus fechtavimosi klubo įkūrėjų, fechtavimosi konsultantas, buvęs Lietuvos čempionatų prizininkas.

Kovos vyko visą savaitę. Jų metu dalyvavo „Hobiverse“ fechtavimosi būrelio vaikai, jaunučiai, jauniai bei jaunimas. Jie visi pademonstravo šios sporto šakos techniką, kurią išmoko per pusmetį, o taip pat atkaklumą bei ištvermę. Kalėdinis turnyras išsiskyrė ir tuo, kad čia buvo jaučiamas vienas kito palaikymas, džiugios nuotaikos. Bendras laisvalaikio pomėgis jau ne pirmus metus lankančius fechtavimosi būrelį subūrė į draugišką komandą, užsimezgė tarpusavio draugystės. Smagu buvo susitikti ir su dalyvių palaikyti atėjusiais tėveliais, artimaisiais, – parodytas dėmesys stiprina šios sporto šakos veiklą, įprasmina. 

Laimėtojai:

Vaikai 2013–2014 m. gimimo:
1. Mykolas Ignatavičius
2. Vilius Būtėnas
3. Martis Vladišauskas

1. Agota Kapčinskaitė

Vaikai 2012 m. gimimo:
1. Gabrielius Stepura
2. Nikita Školnik
3. Simas Lynikas
3. Pijus Skorbus

1. Liepa Kaminskaitė
2. Karolina Kremer-Žukovaitė
3. Vanesa Kananovič, Luknė Pikturnaitė

Jaunučiai 2010–2011 m. gimimo:

1. Hermis Ratkevičius
2. Margiris Rutkauskas
3. Haroldas Špadas, Metas Gramba

1. Miglė Averbachaitė
2. Sofija Gomerbakch
3. Milda Lukšytė, Rimgailė Lyderytė

Jauniai 2008–2009 m.:
1. Benas Bimba
2. Vytautas Poškus
3. Vincent Kazlou, Paulius Matrosovas

1. Arina Gomerbakch
2. Kotryna Dzedulionytė
3. Vita Mockutė
3. Paulina Petrėnaitė

Jaunimas 2006–2007 m.:
1. Irinėjus Bezručkin-Nadtočij
2. Haroldas Žeimys
3. Augustas Tručinas, Dovydas Vedegys


Kalėdinis stalo teniso turnyras

Gruodžio 16 d. vyko kalėdinis stalo teniso turnyras. Varžybos prabėgo puikia – dalyvavo 36 vaikai ir šį kartą kaip niekada buvo itin didelė palaikymo komanda. Daug tėvelių, sesučių, broliukų, draugų, senelių.

Visi, dalyviai ir žiūrovai, liko patenkinti ir dėkojo už renginį. 


Shidokan karatė turnyras

Gruodžio 19 d. praūžė kalėdinis Shidokan karatė turnyras, kuris draugiškoms rungtynėms subūrė „Hobiverse“ kovotojus ir Shidokan karatė „Budokan“ klubo narius.

Turnyro organizatoriai 4DAN Shidokan karatė meistras Rimantas Balčius ir 2DAN Shidokan karatė turėtoja Jolanta Balčė kartu aktyviai populiarina šį kovos stilių Vilniaus mieste ir veda „Hobiverse“ Shidokan karatė užsiėmimus vaikams bei jaunuoliams. Šiais metais jie sukvietė aštuoniasdešimt dalyvių, nuo ketverių iki dešimties metų amžiaus jaunuolius, tarpusavio kovoms pagal sumo ir kumite taisykles.

Turnyre kumite kovotojams įteiktos taurės, sumo kategorijos laimėtojams – medaliai. Visus susirinkusius ypatingai pradžiugino Kalėdų senelio sveikinimas bei jo dovanėlės, todėl turnyre netrūko ne tik naujų pasiekimų, bet ir šventinės, džiugios nuotaikos.


Suaugusiųjų šuolių į vandenį varžybos

Šuolių į vandenį trenerės Liucijos Balsienės organizuojamame renginyje dalyvavo svečiai iš Kauno ir vilniečiai, iš viso 31 dalyvis. Šios varžybos buvo ypatingos dėl organizuotos bendruomeninės iniciatyvos – už dalį surinktų pinigų už dalyvio mokestį buvo padovanoti  sieniniai kalendoriai bei šventinai kalėdiniai keksiukai senjorams VšĮ Antavilių pensionate.

Susitikimas buvo labai šiltas – dalinomės mintimis apie tai, kad amžius nėra svarbus aktyviam buvimui, fizinei veiklai. 

Susitikime dalyvavo ir Liucijos šuolininkų dovanas įteikė Sveikatingumo sk. vadovė Audronė Kielė bei projektų vadovė Augustina ir renginių organizatorė Lina.


Atletinės gimnastikos varžybos: štangos kėlimo rungtis

„Hobiverse“ atletinės gimnastikos būrelio jaunuoliai bei jų artimieji gruodžio 16 d. buvo kviečiami į atletinės gimnastikos varžybas: štangos kėlimo rungtį. Varžybų metu dalyvavo jaunuoliai šiose kategorijose:

  • 1 gr. 13–16 m. jaunuoliai
  • 2 gr. 16 m. ir vyresni jaunuoliai.

Renginio iniciatorius – Laimutis Lukoševičius, lektorius, sporto treneris, turintis ilgametę praktinę patirtį „Hobiverse“ sporto klube treniruojant jaunuolius bei suaugusiuosius.  

„Varžybos jaunuoliams suteikė galimybę labiau susitelkti sportinei veiklai – jie ruošėsi, atliko bandomuosius patikrinimus, kas skatino įdėti daugiau jėgų treniruočių metu. Varžybų metu buvo daug emocijų, jautėsi adrenalinas, euforija, įveikus rungtis. Rungčių metu daugelis pasiekė asmeninius rekordus, pakėlė daugiau svorio nei pasirengimo metu, tad teigiamos emocijos padėjo siekti tikslų.“ – pasakojo treneris.

Pasirengimas varžyboms ir dalyvavimas jose išmokė jaunuolius pažinti savo jėgų galimybes, pajusti emocijas, kurios padeda arba atvirkščiai – trukdo parodyti maksimaliausius rezultatus. Tai buvo puiki patirtis, kurią bus galima kartoti pavasarį, kitose atletinės gimnastikos varžybose.


Atviros žiemos suaugusiųjų plaukimo varžybos

Atviros žiemos suaugusiųjų plaukimo varžybos subūrė 30-ies narių Vilniaus plaukimo entuziastus, kurie savo jėgas išbandė 25 m, 50 m bei 100 m nuotolio plaukimo rungtyse. Siekiant skatinti sveiką gyvenseną bei fizinį aktyvumą į varžybas buvo kviečiami skirtingą plaukimo patirtį turintys plaukimo mėgėjai. Tarp dalyvių buvo lankančių plaukimo treniruotes ir tris mėnesius, ir penkis metus suaugusieji. Kiekvienas galėjo rinktis savo plaukimo būdą bei nuotolį, kurį norėtų įveikti, – buvo fiksuojami individualūs plaukikų pasiekimai bei greičiausiai įveikusių varžybų nuotolius rezultatai.

Trenerė, pagrindinė varžybų organizatorė ir vyriausioji teisėja Lada Urbanovič, pasakoja, kad šios varžybos visad labai laukiamos, nes jos yra galimybė sustiprinti pasitikėjimą savimi vandenyje ir nugalėti savo išankstines baimes. „Suaugusieji dažniausiai bijo dalyvauti panašiuose sporto renginiuose, dėl runtyniavimo su kitais, tačiau būtent čia plaukimo mėgėjai gali pajusti itin daug palaikymo. Viso renginio metu jautėsi šiltas artimųjų buvimas, –  varžybų eigą stebėjo plaukikų šeimos nariai, draugai, todėl kiekvienas, kuris dalyvavo, patyrė daug puikių emocijų, naujos motyvacijos, bendraminčių paramos.“ – entuziastingai varžybų akimirkomis dalinosi L. Urbanovič. Visi plaukikai džiaugėsi savo startu, įveikta distancija. Greičiausiai įveikę pasirinktą nuotolį buvo apdovanoti medaliais, dovanėlėmis bei „Hobiverse“ keramikos dirbtuvių suvenyrais. Varžybų dalyviai įsitikino, kad plaukimas padeda įsikrauti daug teigiamos energijos, todėl negalėjusius sudalyvauti žiemą, mokančius plaukti suaugusiuosiu kviečiame ateiti į „Hobiverse“ planuojamas vasaros plaukimo varžybas, kurios vyks birželio mėnesį.

Rezultatai:

25 m l/st  moterys:

1. Dalia Vaičiulienė – 0.18,48
2. Justina Krauklytė – 0.18,99
3. Giedrė Kurmilavičienė – 0.19,55
4. Ugnė Šaltė – 0.19,57
5. Raminta Medvedevaitė – 0.20,79

25 m l/st vyrai:

1. Tautvydas Zinfeldas – 0.16.88
2. Mantas Povilas Dambrava – 0.16,90
3. Vilmantas Ananevas – 0.22,24

50 m l/st moterys:

1. Eglė Bartkutė – 0.37,33
2. Vita Paulienė – 0.40,64
3. Agnė Dailidaitė – 0.45,50
4. Augustina Bartininkaitienė – 0.46,35
5. Asta Čeponytė – 0.47,29
6. Ingrida Mikulienė – 0.48,77
7. Gražina Gabinaitienė – 1.00,87

50 m l/st vyrai:

1. Dzmitry Kavalchiuk – 0.32,96
2. Darius Zableckis – 0.34,96
3. Stasys Karbauskas – 0.36,15
4. Martynas Navickas – 0.47,37

100 m l/st moterys:

1. Erika Fuks – 1.57,16
2. Agnė Agafonova – 2.08,01

100 m l/st vyrai:

1. Lukas Bukauskas – 1.04,42
2. Robertas Višniakovas – 1.06,69
3. Mantas Paulinas – 1.10,47
4. Aidas Jokūbaitis – 1.15,39
5. Jonas Levanas – 1.35,37

Varžybų vyr.teiseja – Lada Urbanovič                                                     

Paskelbta: Gruodžio 27, 2023

X
Prenumerata