HOBIVERSE Fechtavimosi pirmenybės 2024

HOBIVERSE Fechtavimosi pirmenybės 2024
Gegužės 22, 2024 16:00 - HOBIVERSE Pilkoji salė
0.00 EUR

Gegužės 22–24 dienomis, 16.00–19.00 val. rengiame HOBIVERSE Fechtavimosi pirmenybes, skirtas Fechtavimosi būrelį lankantiems vaikams, jaunuoliams bei jų artimiesiems.

Fechtavimas – tai ne tik fizinė veikla, bet ir menas, kuris reikalauja greičio, ištvermės bei aštraus mąstymo.

Fechtavimosi treniruotėse žaidėjai mokomi technikos, taktikos bei strategijos, kurią taiko kovose su priešininku ir tokiu būdu ugdo pagarbą, inteligentišką elgesį.

Fechtavimosi pirmenybių metu jaunieji kovotojai atskleis per šiuos metus įgytus įgūdžius bei išbandys savo jėgas su savo amžiaus grupės priešininkais. Todėl HOBIVERSE fechtavimosi būrelio bendruomenės nariai, jų artimieji, kviečiami palaikyti jaunuosius kovotojus gegužės 22–24 d. vyksiančiose Fechtavimo pimenybėse.  

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

Renginys – nemokamas, skirtas fechtavimo būrelio nariams.

Vyks – Sostinės vaikų ir jaunimo centro HOBIVERSE Pilkojoje salėje.

Pirmenybėms teisėjaus Rimas Kalnutis.

Daugiau informacijos[email protected]

  • Vadovai
    Rimas Antanas Kalnutis

    Patyręs treneris, išugdęs ne vieną šimtą fechtuotojų, tapusių Lietuvos čempionais ir prizininkais, tarptautinių turnyrų prizininkais įvairiose amžiaus kategorijose. Rimo šūkis: vietoj mobilaus telefono imk į ranką špagą!


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata