5 svarbūs patarimai, kad mankšta būtų naudinga

„Pradėjau mankštintis, todėl būsiu sveikas ir stiprus kaip Heraklis ar Ksena“ – taip galime pasvajoti :) O realybė yra kiek kitokia: norint gerų rezultatų, neužtenka tik pradėti sportuoti – reikia sportuoti teisingai.

5 LVJC trenerio Audriaus Punio patarimai

1. Nepersitempkite, saugokite save, kad nepatirtumėte stuburo ar kitų traumų. Atsiminkite, kad per didelės apkrovos negarantuoja gero rezultato. Stiprėkite palaipsniui.

2. Lavinkite įvairias fizines savybes. Kaip aš sakau: „Žmogus turi būti stiprus, lankstus, vikrus, greitas ir ištvermingas.“ :) Todėl stiprinkite ne tik paviršinius, bet ir giliuosius, stuburą stabilizuojančius raumenis.

3. Stenkitės, kad treniruotės nebūtų monotoniškos, antraip atsiras pagunda viską mesti.

4. Paprašykite, kad treneris sudarytų treniruočių planą ir stenkitės jo laikytis. Norint pasiekti gerų rezultatų, reiktų treniruotis sistemingai ir reguliariai.

5. Atsiminkite, kad tik sportuodami sveikai ir nežalodami savęs, pasieksite puikių rezultatų. Tokiu būdu sportas suteiks ir gerą sveikatą, ir geras emocijas :)

Apie trenerį: Audriaus Punio teigimu, sportas yra jo darbas, laisvalaikis – visas gyvenimas. Šiuo metu Audrius aktyviai praktikuoja dviračių sportą, lengvąją atletiką, lengvąjį kultūrizmą, futbolą bei krepšinį.

Mūsų centre Audrius veda užsiėmimus treniruoklių salėje (antradieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais).

X
Prenumerata