Tomo ir Domo šeimos mintys apie LVJC

Esame šeima, kuri labai aktyviai dalyvauja Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamose veiklose. Auginame du sūnus, kurie abu kartu su nekantrumu laukia liaudies ansamblio „Ugnelė“ repeticijų, koncertų, bendrų pasibuvimų, išvykų, kelionių į užsienį...

Liaudies kolektyvą „Ugnelė“ atrado mūsų vyresnėlis, ir jau ketveri metai joje „gyvena“, mažasis, stebėdamas brolio pasirodymus salėje – taip pat prisijungė, ir jau šoka didžiojoje scenoje antrus metus.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamose veiklose, manome, kiekviena Šeima gali atrasti save, pagal savo vaikų poreikius jiems parinkti užsiėmimą. Juk tai yra labai svarbu mūsų augančioms atžaloms. Taip pat gali rasti lanksčius užsiėmimų tvarkaraščius, kuriuos tikrai galima priderinti prie savo Šeimos dienotvarkės.

Mūsų Šeimai labai svarbu yra ne tik pati veikla, sūnų užimtumas, bet ir tie žmonės, vadovai, kurie prisiliečia prei mūsų vaikų augimo, suvokimo apie bendrą kultūrą. Ugnelės kolektyvo ilgametė vadovė Ligita Didžiulienė ir mažojo sūnaus vadovas Donatas Kalvaitis puikiai dera prie paauglio Tomo ir mažojo Domo ugdymo proceso tobulėjimo. Taisyklių laikymasis, bendravimas su kolektyvo draugais, išvykos, kelionės į užsienį suartino ne tik pačius vaikus, bet ir Šeimas. Vadovė Ligita skatina ir brolių buvimą kartu net scenoje – jie šoka bendrus šokius kartu.

Esame dėkingi, kad mūsų abu sūnūs Tomas ir Domas auga ir tobulėja kartu su LVJC!

Tomo ir Domo Šeima

Komentarai (0)

X