Kovo 30, 2023 10:00
Sostinės vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, Mėlynoji salė.

Pedagogų forumas ŠIUOLAIKINIO IKIMOKYKLINIO UGDYMO KOKYBĖ IR TURINYS (2023-03-30)

Skirtas tobulinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų bendrąsias ir dalykines kompetencijas, orientuojantis į šiuolaikinius ugdymo tikslus ir principus, ugdymo proceso efektyvumą, šiuolaikinį ugdymo turinį ir ugdytinių pasiekimų gerinimą.

Balandžio 11, 2023 10:00
Sostinės vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, Mėlynoji salė

Pedagogų forumas: BENDRUOMENĖS TELKIMAS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE – PATIRTYS IŠŠŪKIAI IR PERSPEKTYVOS (2023-04-11)

Forumo metu  apžvelgsime įvairias bendruomenės telkimo  ir stiprinimo patirtis ir iniciatyvas, skatinančias pedagogus užmegzti kontaktus su kolegomis, vaikais, tėvais bei palaikyti teigiamą emocinį klimatą skirtingose veiklose.

Gegužės 25, 2023 13:00
LEKTORIŲ KOMANDA ZOOM platformoje

Mokytojo padėjėjo rengimas: veikla ir ugdymo procesas (40 akad. val.; 2023-05-25)

Mokytojo padėjėjų poreikis auga dėl „įtraukiojo ugdymo“ politikos, kuria siekiama panaikinti diskriminaciją ir visiems mokiniams suteikti vienodas švietimo galimybes. Mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, skatinami mokytis bendrose klasėse. Tačiau be mokytojo padėjėjo tai padaryti sunku.

Straipsniai

Antram gyvenimui prikelti vaikų darbeliai virto dovanomis

Pradžiuginti artimą gali būti visai paprasta. Pasitelkus kūrybiškumą, mažiau naudojamos priemonės, medžiagos, daiktai gali atgimti ir virsti naudingais, puošniais bei reikalingais kažkam kitam. Vilniaus vaikai, konkurso-akcijos „Prikelk daiktą antram gyvenimui“ dalyviai, visą gruodį kūrė dovanas bičiuliams, kaimynams ar tiems, ką tiesiog norėjo pradžiuginti.

Kalėdinis konkursas-akcija „Prikelk daiktą antram gyvenimui“

Vilniaus moksleivius kviečiame dalyvauti kalėdiniame konkurse „Prikelk daiktą antram gyvenimui“. Tai puiki galimybė moksleiviams ugdytis socialinius ir asmeninius gebėjimus.

X
Prenumerata