Žymos 100baseinųpiknikas rezultatai:

Būsimi renginiai
 • 100 baseinų piknikas

  Liepos 25-ąją, minint Pasaulinę skendimų prevencijos dieną, Sostinės vaikų ir jaunimo centras HOBIVERSE, drauge su partneriais, organizuoja „100 baseinų pikniką“. Šiame renginyje dalinsimės žiniomis kaip saugiai elgtis vandenyje – išvengti ekstremalių situacijų ar išsigelbėti joms nutikus.

Straipsniai
 • Džiugas Širvys: nuo vaikystės mėgau plaukimą, vanduo man nekėlė jokios baimės

  Džiugas Širvys, visiems gerai žinomas Lietuvos dainininkas, kompozitorius ir aktorius. Savo muzikinę karjerą pradėjo 2016 m. su grupe „jautì“, kiek vėliau, Džiugas pradėjo ir solinę karjerą, o pirmąjį albumą, kaip solo atlikėjas, išleido 2022 m.

 • Brigita Virbalytė: kai ištikdavo traumos, plaukimas visada gelbėdavo

  Brigita Virbalytė – būdama 13 metų pradėjo sportuoti sportinį ėjimą ir jau 26 metus yra profesionali šios srities atstovė, dalyvavusi trejose olimpinėse žaidynėse. Brigita pasakoja, kad sportas visada žavėjo kaip galimybė realizuoti save, atkakliai siekti tikslo ir nepasiduoti net po kelių iš eilės pralaimėjimų. Šalia sportinio ėjimo, buvo ilgametė sporto žurnalistė, o šiuo metu dirba Nacionalinėje sporto agentūroje.

 • Šarūnas Mazalas: su vandeniu artimą ryšį turiu visą gyvenimą

  Šarūnas Mazalas gyvenime sukasi tiek versle, tiek televizijoje. Jau beveik aštuonerius metus skaičiuojantis Šarūno restoranas „Vaflių namai“ įsikūręs Vilniuje. Nuo vaikystės sporto žurnalisto batuose esantis Šarūnas pastaruoju metu vėl sėdi sporto žinių vedėjo kėdėje. Kaip pats Šarūnas teigia, sugrįžti į eterį buvo ir netikėta ir labai smagu. Šiandien su Šarūnu kalbamės kiek kita tema, ne apie verslą ir ne apie televiziją. Kalbame apie plaukimą ir jo ryšį su vandeniu.

 • Kad vaikai neskęstų, juos būtina mokyti plaukti. Ką gali padaryti tėvai?

  Artėjant pasaulinei skendimų prevencijos dienai, Sostinės vaikų ir jaunimo centro plaukimo trenerė Žana Skridlienė pataria tėvams, kaip išmokyti vaikus pirmųjų plaukimo žingsnių, kurie gali išgelbėti gyvybę nelaimės atveju.

Naujienos
 • 100 baseinų piknikas

  Nuskęsti gali kiekvienas, bet neturėtų nei vienas. Liepos 25-ąją, minint Pasaulinę skendimų prevencijos dieną, Sostinės vaikų ir jaunimo centras HOBIVERSE, drauge su partneriais, organizuoja „100 baseinų pikniką“.

Įvykę renginiai
 • (2022) Vilniečius kviečia „100 baseinų piknikas“

  Liepos 24-ąją, minint Pasaulinę skendimų prevencijos dieną, plaukimo treneriai, visuomenės sveikatos biuro ekspertai ir ugniagesiai gelbėtojai kviečia šeimas su vaikais į „100 baseinų pikniką“ – smagų renginį apie saugumą vandenyje, pirmuosius ir svarbiausius plaukimo įgūdžius.

 • „100 baseinų piknikas“ (2023) – pasiruoškite laikui vandenyje ir gamtoje

  Liepos 23-iąją, minint Pasaulinę skendimų prevencijos dieną, kviečiame šeimas su vaikais, o tuo pačiu ir visus, norinčius sužinoti, kaip saugiai elgtis vandenyje ir kitose ekstremaliose situacijose, į „Šimto baseinų pikniką“!

X
Prenumerata