Žymos hobiverse-edukacijos rezultatai:

Būsimi renginiai
Informaciniai puslapiai
 • Stovyklos, edukacijos

  Jaunuosius įspūdžiautojus kviečiame į KOSMINĘ VASARĄ!

 • Imbierinių sausainių kepimo ir dekoravimo dirbtuvės

  Skirta: Vaikams, jaunimui (7–16 metų) Šeimoms Moksleivių klasėms Datos ir laikas: Lapkričio 28 d. (antrad.) 10.00–11.30 val.; Gruodžio 6 d. (trečiad.) 10.00–11.30 val.; Gruodžio 21 d. (ketvirtad.) 10.00–11.30 val. Esant poreikiui – galimi papildomi laikaiDalyvio mokestis: 10 Eur 1 dalyviui Klasės ar didesnės grupės atveju – derinama Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su edukatorėmis Rūta ir Lorijana, iš jau suminkytostešlos formuosime, kepsime, dekoruosime gardžius imbierinius sausainius.Kol sausainėliai keps, šnekučiuosimės apie Kalėdų laikotarpio ypatumus,papročius, tradicijas, „burtus“, tai, kaip šį laikotarpį išgyvename savošeimose bei mokyklose.Kepinukams atvėsus, juos dekoruosime ir pakuosimeNamo išsinešite: Pačių išsikeptų ir dailiai dekoruotų imbierinių sausainių; Kepinukų receptą, dėl savo (ne)paprastumo, veikiausiai tapsiantį Jūsų mėgstamiausiu; Šilto, jaukaus, smagaus, skanaus prisibuvimo ir prisibendravimo jausmą.Registracija:

 • Kalėdinio žaisliuko (grybo, paukštelio ar žvėrelio) gamyba papjė mašė technika

  Skirta: Vaikams, jaunimui (8–18 metų) Moksleivių klasėms Datos ir laikas: Lapkričio 25 d. (šeštad.) 16.00–17.30 val. Gruodžio 5 d. (antrad.) 17.30–19.00 val. Gruodžio 12 d. (antrad.) 14.00–15.30 val. Esant poreikiui - galimi papildomi laikaiDalyvio mokestis – 15 Eur /1 asmeniui Klasės ar didesnės grupės atveju – derinama Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su keramike Laura, sužinosime viską apie kalėdiniųžaisliukų / dekoracijų kūrimą papjė mašė technika ir tuoj pat jąišbandysime praktiškai.Pasidarysime karkasą iš folijos ir vielos.Gautą formą apklijuosime,aplipdysime paruošta popieriaus mase. Paliksime džiūti.Tuomet, iš anksčiau pagamintų, jau sustingusių ruošinių išsirinkę patikusiąformą, piešime, dekoruosime akriliniais dažais.Namo išsinešite: 1 pabaigtą (nulipdytą ir nudažytą) figūrėlę; 1–2 paties pasigamintus ruošinius, kuriuos galės namuose nusidažyti; Žinias, kaip kurti šventines puošmenas, dekoracijas bei dovanas papjė mašė technika bei norą ir motyvaciją tai daryti.Registracija:

 • Kalėdinių vainikų gamybos dirbtuvės

  Skirta: Vaikams (nuo 7 metų) Šeimoms Kolegų ar draugų komandoms Datos ir laikas: Lapkričio 29 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val. Gruodžio 6 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val. Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 18.00–19.30 val.Dalyvio mokestis – 20 Eur / 1 asmeniui Didesnės grupės atveju – derinama Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, drauge su „Hobiverse“ edukatorėmis Rūta ir Lorijana,gaminsime Kalėdinius vainikus.Šis Kalėdų laukimo atributas užlies namus jaukumu ir džiugesiu bei pripildysjuos eglių, svarainių, gvazdikėlių ar imbiero aromatais.Edukacijos metu prisiminsime Kalėdų laukimo papročius ir tradicijas.Skambės šventinė muzika.Namo išsinešite: Pačių pagamintą, dekoruotą kalėdinį vainiką Daug smagių žinių apie Advento bei Kalėdų laukimo laiko papročius ir tradicijas; burtus ir receptus.Registracija:

 • „Sip & Paint“ edukacija

  Skirta: Jaunimui ir suaugusiems Šeimoms Kolegų ar draugų komandoms Datos ir laikas: Gruodžio 11 d. (pirmad.) 18.00–19.30 val. Gruodžio 13 d. (tečiad.) 18.00–19.30 val.Dalyvio mokestis – 30 Eur / 1 asmeniui. Didesnės grupės atveju – derinama. Apie edukaciją –Jaukioje aplinkoje, prie molbertų ant drobės tapysime nuotaikas. Užsiėmimąves menininkė, dailės metodininkė Virginija Stakionienė.Visos edukacijos metu vyks kombučios – fermentuoto arbatos gėrimo –gurkšnojimas ir degustacija. Skambės šventinė muzika.Laukiame visų – turėti piešimo, tapymo, dažymo patirties nebūtina – josįgysite čia.Namo išsinešite: Drobėje pagautą ir spalvomis įamžintą savo nuotaiką Įsiklausymą į save, gurkšnojant kombučią ir jaukų kūrybos drauge atsiminimąRegistracija:

 • Šlapios Kalėdos!

  Ieškote, kur smagiai su komanda pasitikti šventes? Norėtumėte KITAIP atšvęsti metų pabaigą ir žvalgotės netikėtų idėjų? Bičiulių, kolegų komandas kviečia ŠLAPIOS KALĖDOS smagi ir įtraukianti iššūkių pramoga HOBIVERSE baseinePrograma(atsisųsti)

Naujienos
Įvykę renginiai
X
Prenumerata