Žymos jaunimas rezultatai:

Informaciniai puslapiai
  • Atvira Jaunimo Erdvė

    prieš daugel metų šičia kilo pastatai,mama sakytų: „moksleivių rūmai buvo čia mano laikais“,bet metai ėjo, laikai prabėgo,dabar tik renkam like‘us feisbuke ant sienų.o čia, kur tu jau atėjai, ar dar ateisi – pats žinai –kadais darželio buvo kambariai:čia ožys malė ir ožka pikliavojo,o dar trečia ožkelė miltus nusijojo,bet metai ėjo, laikai prabėgo,neatpažintum dabar šitos vietos –ramiai ir neramiai čia galim būti,klausyt ir Dua lipos, ir Jaručio,pliekt stalo tenisą ar futbolą iki nakties,su Ema gert arbatą ir gal ieškot gyvenimo prasmės???žodžiu, gali ir būti, ir nebūti,jaunu žmogumi svarbiausia būti,gali būt vienas, o gal ir pabendraut truputį,gali būt toks, koks nori būti,neapsikrauk, ateik čia pasibūti.tik įsimint tau reikia šiuos kelis laikus,darbo dienom tave pakviesim į svečius,duris atvėrę nuo trijų, tvarkytis imsim pusę septynių.o jei trumpai, tai čia Erdvės istorijos pradžia,kiekvieną kartą padedi mums kurti ją,gal metai eis, laikai prabėgs,bet pamatysi, bus čia tau erdvės.

  • Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas

    Kaip pasirinkti karjeros kryptį, pasimatuoti skirtingas profesijas? 2. Kaip savo pomėgius paversti stiprybėmis? 3. Kaip susigaudyti internete ir atsirinkti patikimą informaciją? 4. Kur ir kaip praleisti laisvalaikį? 5. Kaip atsirinkti – „neperlenkti“ su tuo, kas žalinga? 6. Kaip priimti savo kūno ypatumus, brendimo pokyčius? 7. Kodėl verta savanoriauti ir kaip įsitraukti į visuomeninę veiklą?Tai jaunimo konsultavimo ir informavimo erdvė , kurioje gali gautiatsakymus į šiuos ir šimtus kitų rūpimų klausimų.Skirta kiekvienam jaunam žmogui.

Straipsniai
  • Kaip išsirinkti būrelį paauglystėje?

    Būreliai suteikia galimybę realizuoti save, ieškoti savo užslėptų talentų, lavina kūrybiškumą, komunikabilumą, skatina saviraišką ir didina pasitikėjimą savimi. Būrelių ir įvairių neformaliojo ugdymo veiklų pasirinkimas šiais laikais yra itin platus, o nuolat atsirandant naujoms veiklų sritims, apie dalį užsiėmimų galima net nebūti girdėjus. Sostinės vaikų ir jaunimo centras pataria, į ką atsižvelgti, norint būrelį išsirinkti paprasčiau.

Naujienos
X
Prenumerata