Žymos jaunimas rezultatai:

Informaciniai puslapiai
  • Atvira Jaunimo Erdvė

    Atvira jaunimo erdvė Hobiverse, tai vieta tavo ir draugų laisvalaikiui!Ateik čia bendrauti, „sumesti“ vieną kitą stalo futbolo partiją, keptipyragus ir keksiukus, žiūrėti filmus, mojuoti stalo teniso raketėm, ieškotigeriausių Dixit ar Jungle speed žaidimų strategijų, įgyvendinti keistas irįdomias idėjas ir tiesiog… BŪTI.Čia, beje, net savo klasės valandėlę gali susiorganizuoti. Laukiam visų, 14–29 metų jaunuolių, Pirmadieniais–penktadieniais, 14.00–19.00 val., Hobiverse, I-ame aukšte (sek nuorodas atėjęs).Kiekvieno mėnesio įvykius ir įspūdžius atviroje erdvėje sekFacebook’e, o jeituri klausimų, parašyk [email protected].

  • Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas

    Kaip pasirinkti karjeros kryptį, pasimatuoti skirtingas profesijas? 2. Kaip savo pomėgius paversti stiprybėmis? 3. Kaip susigaudyti internete ir atsirinkti patikimą informaciją? 4. Kur ir kaip praleisti laisvalaikį? 5. Kaip atsirinkti – „neperlenkti“ su tuo, kas žalinga? 6. Kaip priimti savo kūno ypatumus, brendimo pokyčius? 7. Kodėl verta savanoriauti ir kaip įsitraukti į visuomeninę veiklą?Tai jaunimo konsultavimo ir informavimo erdvė , kurioje gali gautiatsakymus į šiuos ir šimtus kitų rūpimų klausimų.Skirta kiekvienam jaunam žmogui.

Straipsniai
  • Kaip išsirinkti būrelį paauglystėje?

    Būreliai suteikia galimybę realizuoti save, ieškoti savo užslėptų talentų, lavina kūrybiškumą, komunikabilumą, skatina saviraišką ir didina pasitikėjimą savimi. Būrelių ir įvairių neformaliojo ugdymo veiklų pasirinkimas šiais laikais yra itin platus, o nuolat atsirandant naujoms veiklų sritims, apie dalį užsiėmimų galima net nebūti girdėjus. Sostinės vaikų ir jaunimo centras pataria, į ką atsižvelgti, norint būrelį išsirinkti paprasčiau.

Naujienos
X
Prenumerata