Žymos kūryba rezultatai:

Būreliai vaikams ir jaunimui
 • Tapybos studija „Paletė“

  Tapybos užsiėmimai studijoje „Paletė“ – tai vieta, kur susilieja akriliniai dažai ir drobė, akvarelė, pastelė ir kitos minkštos priemonės (anglis, sangina) su įvairiais, neįprastais paviršiais paveikslui kurti.

 • Mažųjų atradėjų šeštadieniai (2–6 m.)

  Šeštadieniuose smalsučiai mokosi šimto vaiko kalbų, lavina skirtingus intelektus. Čia mažieji lipdo, muzikuoja, išbando vis kitas dailės technikas, susipažįsta su raidėmis ir skaičiais, anglų kalba, išmoksta plaukti, susiranda naujų draugų, o svarbiausia – tai tampa patys laukiamiausi šeštadieniai.

Tikri mokymai
Straipsniai
 • Kodėl dabar vaikus leisti į stovyklas vertėtų labiau nei bet kada?

  Jaunoji Alfa karta, į kurią patenka vaikai gimę 2010 m. ar vėliau, dabar auga su visai kitokiais poreikiais, laisvaikio ir pramogų pasirinkimu nei vaikai prieš 10 metų. „Piešimas + tapyba“ stovyklos vadovė Laima Žeimienė atskleidė, kodėl dabar vaikams yra svarbu lankyti stovyklas bei kas juos skatina tai daryti.

 • Meno pedagogas: kas užveda vaikus ir paauglius kurti?

  Jaunoji karta nori kurti dėl skirtingų paskatų. Kai kurie, vos pabandę, susižavi piešimu, yra užsidegę šiai veiklai, puoselėja talentą ir skiria kūrybai daug laiko, o kiti bando, piešia, net ir neturėdami tokio užsidegimo, jiems yra smagu taip atsipalaiduoti. Komiksų ir animacijos būrelių vadovas A. Žadeikis pasidalino, kas užveda jo ugdytinius kurti ir lankyti meno būrelius.

X
Prenumerata