70 metį švenčianti „Ugnelė“ kviečia į jubiliejinį koncertą AUKSO RAŠTAI

70 metų jubiliejų švenčiantis tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ kviečia į jaunystės, šypsenų, šokio šventę – gimtadienio koncertą AUKSO RAŠTAI.

  • Laikas – birželio 7 dieną (penktadienį), 20.30 val.
  • Vieta – Sostinės vaikų ir jaunimo centro HOBIVERSE Amfiteatras, (Konstitucijos pr. 25, Vilnius)
  • Bilieto kaina – 10–15 Eur

„Aikštėje išausime spalvingą raštą iš lietuviško sceninio šokio aukso fondo, sceninio šokio meistrų Juozo Lingio, Tamaros Kalibataitės, Laimutės Kisielienės, Vidmanto Mačiulskio kūrybos, Dainų šventės repertuaro kūrinių ir dar daug kitų šokių“, – apie renginį pasakoja „Ugnelės“ vadovė Ligita Didžiulienė. Drauge su „Ugnele“ scenoje muzikuose tautinių instrumentų orkestras „Jurginėlis“, vokalinė studija „Kivi“, muzikinė grupė „Baltos varnos".


Daugiau apie tautinių šokių ansamblį „Ugnelė“


Tai vienas didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių vaikų ir jaunimo liaudies šokių kolektyvų Lietuvoje, veikiantis nuo 1954 metų. Ansamblio tikslas – ne tik puoselėti lietuvių liaudies tradicijas bei su jomis supažindinti jaunąją kartą, bet ir ugdyti kūrybišką asmenybę. „Ugnelės“ vadovai orientuojasi ne tik į rezultatą, bet ir į visapusišką asmenybės ugdymą.

Pasak „Ugnelės“ kolektyvo vadovės Ligitos Didžiulienės, kiekvienais metais „Ugnelės“ ansamblis vis auga ir vis labiau plečia savo bendruomenės ratą. Šiuo metu Sostinės vaikų ir jaunimo centre HOBIVERSE „Ugnelės“ ansamblį lanko apie 300 dalyvių.

Per 70 metų „Ugnelėje“ šoko, dainavo ir grojo per 12 tūkst. narių.

Šis ansamblis Lietuvos tautinės kultūros tradicijas demonstravo Vokietijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, Puerto Rike, Venesueloje, Martinikoje, Taivanyje, Meksikoje, Ispanijoje, Sardinijoje ir kitose šalyse. „Ugnelė“ pelnė prizus Didžiojoje Britanijoje, JAV, Švedijoje ir kituose tarptautiniuose festivaliuose. 

Tautinių šokių kolektyvas „Ugnelė“ garsina Vilniaus ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. Kolektyve šoka 300 šokėjų. Vaikai, tėvai, seneliai – šeimos ir kartos.

Daugiau informacijos apie jubiliejų https://svjc.lt/ugnele/ .

Paskelbta: Birželio 4, 2024

X
Prenumerata