Telkiame pajėgas ir kuriame „Saugią vaikystę“ drauge!

kviečia mokymų ciklas pedagogams ir tėvams

Pasaulyje vykstantys spartūs pokyčiai, su kuriais susiduria jaunoji karta, nepraeina be pėdsako.

Specialistų teigimu, dėl kasdien patiriamo netikrumo ir nesaugumo jausmo  didelė dalis moksleivių nebesusitvarko su emocijomis ir nerimu, nepasitiki supančia aplinka ir savo jėgomis. Auga abejingų, priklausomybių turinčių vaikų skaičius.

Sostinės vaikų ir jaunimo centras „Hobiverse“ inicijuoja vaikų gerovės didinimui skirtą projektą „Saugi vaikystė: vienijame jėgas ir vaikų gerovę kuriame kartu“, kuriuo siekiama atkreipti tėvų ir pedagogų dėmesį į pavojus, su kuriais susiduria jauni žmonės savo kasdienybėje bei rasti veiksmingas prevencines priemones šioms grėsmėms mažinti.

Sėkmingas startas

Pirmasis seminaras „Įvairių priklausomybių psichologinis supratimas, pagalbos galimybės“ vyko 2024 m sausio 16 d. Užsiregistravusių dalyvių skaičius – 560. Seminaro įrašas – viešai prieinamas Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ puslapyje bei socialiniuose tinkluose.

Susitikimų dažnumas ir forma: 1 kartą per mėnesį rengiami nuotoliniai mokymai bei diskusijos ZOOM, Youtube platformose.

Dalyvavimas nemokamas, įrašo nuoroda prieinama „Hobiverse“ aplinkoje.

Planuojamos susitikimų temos susijusios su opiausiomis vaikų ir jaunimo saugumo  problemomis: nuo augančių fizinių ir psichologinių priklausomybių, valgymo ir elgesio sutrikimų, didėjančio nerimo iki prastėjančių komunikacinių, dėmesio sutelkimo, emocijų valdymo įgūdžių. Jų (at)pažinimas, prevenciją, ar įveikimas.


Iniciatyvos partneris:


 

Paskelbta: Vasario 5, 2024

X
Prenumerata