HOBIVERSE plaukikų rekordai

Šią gegužę HOBIVERSE trenerių Aivaro Šalkausko ir Lados Urbanovič plaukikai,  puikiai pasirodė dvejuose sporto renginiuose: Lietuvos plaukimo su pelekais čempionate ir Vilniaus miesto taurės plaukimo varžybose.

Lietuvos plaukimo su pelekais čempionatas

2024 m. gegužės 11–12 dienomis Lietuvos plaukimo su pelekais čempionate HOBIVERSE plaukikai tapo Lietuvos čempionais bei prizininkais. Jaunieji sportininkai pasiekė naują estafetinio plaukimo Lietuvos rekordą ir tapo nugalėtojais.

Alina Moščiagina atliko povandeninį plaukimą ir pasiekė Lietuvos rekordą 200 m po vandeniu su balionu.

Vilniaus miesto taurės plaukimo varžybos

2024 m. gegužės 25–26 dienomis Vilniaus miesto taurės plaukimo varžybose puikiai pasirodė HOBIVERSE trenerių Aivaro Šalkausko ir Lados Urbanovič plaukikai –  pasiekė pergalių ir laimėjo prizines vietas.

Ignas Reinsonas pasiekė naują 50 m plaukimo su pelekais Lietuvos rekordą, kuris paskutinį kartą buvo pagerintas prieš 10 metų.