Psichologė apie įvairių priklausomybių psichologinį supratimą ir pagalbos vaikams galimybes (VIDEO)

Kviečiame pasižiūrėti seminaro „Įvairių priklausomybių psichologinis supratimas, pagalbos galimybės“, lektorė Kamilė Borkovskienė, vaikų ir paauglių psichologė, psichoterapeutė, vaizdo įrašą.

Ši tema ypač svarbi, nes nėra žmonių, turinčių imunitetą priklausomybėms.  
Visų mūsų rūpestis ir pareiga padėti vaikams ir jaunimui atrasti save, suprasti galimas rizikas, didinti atsparumą joms.

Seminaro lektorė nagrinėjo:

  • asmenybės bruožus ir rizikos veiksnius, kurie pastumia jaunąją kartą tapti priklausomais (pavyzdžiui, nuo kompiuterinių technologijų),
  • skirtingų priklausomybių ypatumus,
  • pirmuosius ženklus (fizinės ir psichinės sveikatos požymius ir pokyčius), galinčius padėti atpažinti nuo priklausomybės kenčiantį žmogų,
  • būdus, galinčių padėti įveikti, o dar svarbiau – išvengti žalingų priklausomybių ir saugiau jaustis realiuose santykiuose.

Šis seminaras – pirmas Sostinės vaikų ir Jaunimo centro „Hobiverse“ būsimo ciklo renginys, kuriuo siekime inicijuoti mokytojų, tėvelių diskusiją ir tokiu būdu didinti visų suaugusiųjų, visų suinteresuotų asmenų bendrą supratimą bei sutarimą apie tai, kokios grėsmės ar pavojai kyla mūsų jaunajai kartai, kaip mes galime prisidėti prie to, kad jie jaustusi saugūs tiek emociškai, tiek fiziškai, labiau pasitikėtų savimi, kad kurtų, svajotų ir būtų laimingi.

Paskelbta: Sausio 24, 2024

X
Prenumerata