SPRINTAS 25 ir 50 m Kraul varžybos Hobiverse

Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 12.00–14.15 val., jaunuosius „Hobiverse“ plaukikus kviečiame į finalines „Sprintas 25 ir 50 Kraul“ varžybas.

„Hobiverse“ plaukikų bendruomenei skirtas renginys – nemokamas dalyviams ir juos atlydėjusiems žiūrovams. 

Plaukikai rungsis vieni su kitais 25 m ir 50 m plaukime krauliu. Norintieji dalyvauti finaliniame renginyje, turi kreiptis į savo būrelio vadovą.

Iki finalinio renginio, būrelių trniruočių metu, savo jėgas gali išbandyti visi Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ baseino būrelių nariai, kurie moka plaukti krauliu.   

Varžybų vyr. teisėja Renata Kveinytė-Lukoševičė, trisdešimt metų dirbanti plaukimo trenere, neformaliojo šveitimo pedagogė, viena iš plaukimo Lietuvoje pradininkių, varžybas Sprintas 25 ir 50 Kraul organizuojanti antrąjį kartą.

  • Vadovai
    Renata Kveinytė-Lukoševičė

    Viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų Centre Renata dirba virš 30 m. su įvairaus amžiaus plaukikais ir yra išmokiusi tūkstančius vaikų ir suaugusiųjų plaukti. Mylima tiek pačių mažiausiųjų, tiek vyresnių vaikų plaukimo trenerė taip pat kuria įstabų šokį ant vandens Meninio plaukimo užsiėmimuose. Mėgsta keliones, nardymą ir daug saulės.

    Trenerės tel. nr. pasiteiravimui: 8 680 82119

Norite sužinoti daugiau?

Daugiau informacijos – [email protected].


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata