ANGELŲ SIENOS atidarymo renginys

ANGELŲ SIENOS atidarymo renginys
Kovo 9, 2023 16:30 - SVJC, II aukšto fojė
0.00 EUR

Kovo 9 d., ketvirtadienį, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimo bei karo Ukrainoje metinių sandūroje, kviečiame visus į meninės instaliacijos „Angelų sieną“, kurią sukūrė jaunieji SVJC keramikai, atidarymo renginį.

Didžiausio per pastarąjį šimtmetį karo kontekste atrandame, kad tokios vertybės, kaip nepriklausomybė, taika, laisvė, saviraiška – ypač trapios ir kiekvienam svarbu jas puoselėti, saugoti ir ginti.

Meninė instaliacija „Angelų siena“, tai vaikų ir jaunimo „balsas“, susitapatinantis, atjaučiantis, palaikantis bendraamžius iš Ukrainos, dėl Rusijos agresijos praradusius vaikystę, saugumą, ramybę, džiaugsmą, namus, artimuosius. Ji – tarsi tylus palaikymas tiems beveik 500 kare jau žuvusių Ukrainos vaikų.

„Angelų sienoje“ eksponuojama šimtai molinukų – angelų sargų, kuriuos sukūrė SVJC Keramikos studiją lankantys vaikai bei kartu su jais dirbantys menininkai.

Renginyje dalyvaus Sostinės vaikų ir jaunimo centro bendruomenė, namus Lietuvoje atradę jaunieji ukrainiečiai iš Tarptautinės Ukrainos mokyklos.

Jaukią bendrystės atmosferą kurs tautinių šokių kolektyvo „Ugnelė“ šokėjai, vokalo studija „Kivi“, jaunieji pianistai, taip pat jaunieji akrobatai iš Mariupolio, Charkivo, Dnipro, kuriuos po SVJC stogu subūrė vadovė Oksana iš Mariupolio.

Į „Angelų sienos“ atidarymo renginį žadėjo atvykti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Donalda Meiželytė. 

Renginio data ir laikas – Kovo 9 diena, ketvirtadienis, 16.30–18.00 val.

Renginio vieta – SVJC, II aukšto fojė (Konstitucijos pr. 25, Vilnius).

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o vaizdine medžiaga ir nuotraukomis dalinamasi Sostinės vaikų ir jaunimo centro internetiniame puslapyje bei socialiniuose tinkluose.

Kviečiame mokyklas prisidėti prie „Angelų sienos“ iniciatyvos ir su mokiniais kurti savo keramikinius angeliukus. Taip parodant palaikymą Ukrainos bendraamžiams. Mokyklose jūsų pagamintais angeliukais taip pat puošime mūsų „Angelų sieną“. Reikalavimai keramikiniams angeliukams:

  • Dydis: 20–25 cm.
  • Storis: 6–7 mm.
  • Angeliukai turi būti glazūruoti.
  • Angeliukai gali būti tiek stovintys, tiek skrendantys, tiek laimingi tiek verkiantys. Svarbi yra jų nuotaika.

Lauksime jūsų angeliukų.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata